Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért kel éjjel óránként egy...

Miért kel éjjel óránként egy 5 hetes baba?

Figyelt kérdés
6 korul kel, 9ig ébren van, akkor alszik 2 órát, 11.00-12 00 kozt ebren van, majd jó esetben 13.00-16.00 kozt alszik még 2-3 orat, majd 19.00ig ebren van, akkor megfurdetjuk, 21.00 korul alszik el, alszik 2-÷ orat egybe, majd ejfeltol elkezd orankent kelni. nem novekedesi ugras mert 4 hete megy ez. tejem rengeteg van, hideg/melegen tul vagyunk.
2016. okt. 18. 03:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit csinál amikor ébren van? Éhes és eszik? Sír? Vagy csak nézelődik? Ha éhes etesd meg, ha sír nyugtasd meg, ha csak nézelődik akkor tegyél úgy mint aki alszik, majd megunja és visszaalszik ő is. Egyébként a sajátjaimból kiindulva baromi sokat van ébren nappal 5 hetes létére. Rendesen jóllakik etetéseknél?
2016. okt. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
altalaban szorcsog meg bukik mikor ebren van tehat tuti jol lakik, rengeteget hizott..ha ebren van nezelodik meg bukik...ezert muszaj vagyok kivenni az agybol...
2016. okt. 18. 06:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet azért nem tud aludni mert feszíti a hasát a levegő. Büfizik evés után?
2016. okt. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Puffadás (akár levegő akár emésztési gondok) vagy reflux - igen, a jó gyarapodás ellenére is akár.

Büfizni szokott étkezés után?

Éhség lett volna a harmadik tippem de akkor nem valószínű.

2016. okt. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Nàlunk a lànyom azért nem aludt,mert túlette magàt. Akàrmennyire nem akartam,kénytelen voltam cumit adni neki. Ìgy nem ette túl magàt és 4 órànként kelt éjjel.

Most jönnek a fogai... megint órànként kel,annyura fàj neki :-(

2016. okt. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
58%
Igen, nekem is feltűnt, hogy sokat van ébren, aztán egy jó nagyot alszik...többször is. Erre vigyázz, nappal ha sokat alszik, felcserélheti az éjszakát és a nappalt. Lehet, hogy már ez miatt nem alszik jól éjszaka.Javaslom a napirend bevezetését már most.
2016. okt. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de mikor kapta a cumit? a lanyom telehassal nem fogadja el csak ha mar legalabb 2 oraja nem evett de akkor meg mar ertelmetlen volna altatni mert akkor meg az ehseg miatt kelne...es foleg azt nem ertem ha nappal tud 2-3 orat aludni egyben akkor este miert nem?
2016. okt. 18. 08:33
 8/12 A kérdező kommentje:
de nem alszik napoal sokat. max 4-4,5 orat alszik nap kozben ossze vissza szerintem az nem sok, raadasul direkt nem engedem 18.00 utan mar aludni, de akkor is 21.00 is elmulik mire elalszik...
2016. okt. 18. 08:34
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

Kicsit keveri az éjszakát a nappallal.

Nálunk majdnem ez lett de tetszik nem én nem hagytam aludni annyit nappal.

Inkább nappal legyünk nyűgösek mint éjjel.

Ha csak elvan az ágyba akkor nem álmos, tehát sokat aludt.

Én a helyedbe átállnék egy másik rendszerre.

Reggel evés után játék és negpróbálni elaltatni, aztán utána nem hagyni estig. Vagy pedig reggel játék, eves büfi stb.. és később egy nagyot hagyni aludni.

A fürdetés + - 1 óra különbséggel és akkor utána megvárni meg nagyon nyügös lesz. Vacsora aztán alvás.

2016. okt. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igy csinaljuk utolso, egyaltalan nem alzsik sokat napkozbe, sajnos nem ez a gond
2016. okt. 18. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!