Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nektek mikor aludta át a baba...

Nektek mikor aludta át a baba az éjszakát? Az enyém lassan 1 éves és még mindig 4-5 alkalommal kel! Még szopizik éjjel egyszer kap cicit többet nem!

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 07:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Tápláló vacsorát kap?

Próbáltatok esetleg csepegésmentes kulacsot az ágyába készíteni, hogy igyon, ha szomjas lesz?

2016. szept. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
3 hónapos kora után már nem keltek éjszaka. Igaz, akkorra leszoktattam az éjszakai evésről mind a hármat.
2016. szept. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A mi lányunk ugyan tápszeres, de kb 4 hónapos kora óta nem kel éjjel. Magától aludta át az éjszakát, úgy hetente kb félórával mindig többet aludt. Táplálóbb vacsora, vagy ne adj neki éjjel egyszer se. Mikor többször kel mit csinálsz? Simán vissza tudod altatni?
2016. szept. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
akár a 2-es nálunk is így volt 3 hónapos kortól. Éjjel nincs evés, cirkusz, semmi. Pont. Este 10 - hajnali 5-ig durmoltak és csak akkor ébredtek fel éjjel és sírtak,ha betegek voltak. Az egész más, akkor ápolni kell.
2016. szept. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kb. 5 hónapos korától este 8-9-től reggel 7-ig aludt.
2016. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Eszik este rendesen foga most nem jön; elsö kelésnél adok neki cicit hátha éhes ez kb 11-12 körül utánna egy ora mulva megint ébred és igy tovább reggel 6-7-ig! Utánna csak cumi de van mikor visszaalszik de mostanába idegesen eldobja a cumit rugdos és nehezen alszik vissza; nem akarok minden kelésnél cicit adni már szerintem igyis el van rontva nem kellene neki egyszer se cicit adni!
2016. szept. 3. 09:12
 7/16 anonim ***** válasza:

Az enyem most 14 honapos, es par hete lett jobb a helyzet, 2-3 kelessel. Elotte kerorankent, neha orankent kelt.

Minden gyerek mas, ezt tul kell elni. ( mondom ezt egyedulallo anyakent, segitseg nelkul )

2016. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%

igen, jól látod, hogy nem kellene már (régóta) szoptatni éjjel. Nem fog szomjan-éhen veszni, cseppet se aggódj, ha hisztizik viseld el, 1-2 éjjel után rájön, hogy nem ő szabja meg, hanem te. Egyébként már este se szoptass, szokja meg a szórakozás nélküli elalvást.

Függetlenül az épp aktuális szoptatási divattól: orvosi szempontból kijelenthető: 1 év felett már nem kell szoptatni, nincs elég tápértéke!! (régen szoptattak, mert fogamzásgátlás volt, de ma már úgy összekeveredtek a hormonok, hogy általában pár hónappal a születés után visszaáll a hormonrendszer. Hogy ez mennyire nem természetes, az mutatja, hogy sok csecsemő nem fogadja el ilyenkor a tejet- rossz ízű lesz!)

2016. szept. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az enyém éjjel nem eszik, nem is éhes próbáltam én etetni is hátha ritkábban kelne fel de nagyon nem jött be.. 11,5 hónapos és 1-5 ébredés szokott lenni. Ő nem jó alvó. Minél többet alszik nappal annál jobb az éjszaka is. Most mióta lépeget alig bírom alvásra venni. Vagy korábban fogak.. Korábban szepa, előtte hozzátáplálási gondok meg fogak, komolyan mondom mindig van valami 5 hónapos kora óta, meg tudnám 1 kezemen számolni hány éjszakát aludt végig pedig 3-5 hónapos kora között 12 órát aludt éjjel, ha fel is kelt, csak reggel 6-kor (8-kor aludt el este) és vissza is aludt.
2016. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát szerintem elöször megprobalom hogy éjszaka nem kap cicit aztán majd lesz valahogy; de szerintem ahogy az utolsó irta mindig van és lesz valami addig a bizonyos korig amikor már nem zavarja az álmukat semmi! Talán 1-2 év mulva!
2016. szept. 3. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!