Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Lehet hogy az óra átállítás...

Lehet hogy az óra átállítás miatt, alszik rosszul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kisfiam 10 hónapos,eddíg éjszaka kétszer kelt fel enni,és reggel 9-ig ,is akár elaludt.Viszont az óra átállítás óta,nagyon nyugtalanul alszik,óránként felébred,sír kicsit,nyöszörög.Ilyenkor szokott inni,pár korty vizet és egy órára megint vissza alszik.A fogai is jönnek felül egyébként,de nem úgy sír mint akinek fáj,inkább csak nyöszörög.Pelusa tiszta,nem éhes.Nem tudok már mire gondolni,hogy mi lehet a baj.Ettől persze nappal is fáradt,a fürdetési időt alíg birja kivárni.Van valakinek hasonló tapasztalata? Első baba egyébként.
2016. nov. 3. 14:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Kis dentinoxal szoktam az ínyét bekenni,de nem hiszem hogy a fogzás a probléma.
2016. nov. 3. 14:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem emiatt. A kisfiunk napirendje is megcsúszott egy kicsit, valamivel korábban ébred. De nyugtalanabb nem lett az alvása.
2016. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Még arra is gondoltam hogy lehet hogy talán melege van. Panelban lakunk,így is 25fok van,hogy nincs bekapcsolva a fűtés.Nem tudom mi lehet a probléma.
2016. nov. 3. 18:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Bodyban ,kis vékony nadrágban alszik.takarót mindíg lerúgja
2016. nov. 3. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Szinten 10 hós a kisfiam. Mintha róla írtál volna...szinten jon 2 foga egyszerre. Este nem tudom tovabb húzni kidől 7-1/2 8 kozott (előtte 8 utan aludt el es 6-7 kozott kelt reggel egy evessel.) Az óra állítás ota 5kor ébresztot fújt minden nap (ma már csak fél 6kor :-D) mindent végig gondoltam csak az óra állítás zavarhatta meg, plusz azért front is volt par napig. Illetve a fog azért rátesz. Minimum 3-5ször ébred. Iszik kicsit es alszik tovabb.

Csak azt tudom, hogy felnőtt létemre minden óra állítás utan 2 hét mire megszokom, pedig màr jo páron túl vagyok...

Várj egy kicsit hátha magátol rendeződik.

2016. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!