Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi lehet a baj egy olyan...

Mi lehet a baj egy olyan babával aki újszülöttkora óta max 2x kellt fel, de inkább 1x éjszaka és egyik pillanatról a másikra 4x vagyunk fent? 4hónapos

Figyelt kérdés
Már a fütés levettem 22fokra melege nem lehet. Nem változott semmi az életünkbe, nem értem mi a probléma, tanácstalan vagyok Növekedési ugrás gondolom az sem 3hete tartana!? Tejcsi van bőven. Eszik alszik tovább.
2016. dec. 17. 05:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Mozgásfejlődés vagy fogzás szerintem. A hátát nézd meg azért, történnek furcsa dolgok, nálunk ugyanolyan hőmérséklet mellett volt mikor elkezdett fázni a kisfiam (óránként ébredt), persze páratartalom is befolyásolja, a hőérzet is változik amúgy is. Amúgy is lett 3-4 ébredés 4,5 hós kora óta, 6 hónaposan miután áttört az első 2 foga újra jobban alakultak az éjjelek, de 4,5 hós kora körül kezdett el átfordulni is szóval ki tudja mikor mi volt az ébredés oka, de átmenetileg megoldódott.
2016. dec. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem erre a válaszra vágysz, de teljesen normális. 3 gyerekem van. Mindig mosolygok mikor első gyerekesek büszkélkednek hogy "6 hetes és már atalussza az éjszakát"... Magamban hozzáteszem hogy nem már hanem MÉG. A babák, kisgyermekek nagy része ébred éjszakánként az elso, eszik-alszik korszakot követően, látszólag minden ok nélkül többször is. Általában óvodás korra kinovik, szerencsetlenebbeknek az iskolát is még kell várni hozzá. Jó babazast!
2016. dec. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!