Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj lehet belőle ha a 3...

Baj lehet belőle ha a 3 hónapos babám figyelmét órákra is leköti a tv? Jobb lenne ha nem lenne annyit bekapcsolva?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha még egyáltalán nem nézne tévét.
2013. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha be is van kapcsolva, semmiképp se legyen felé fordítva. az nem egészséges, h 3 hónaposan órákon át a tévéképernyőt bámulja.
2013. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne menjen a tv, ha a baba a közelében van. Mind a képi hatások (villódzások), mind a hanghatások káros hatással lehetnek rá.
2013. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne menjen a tévé, rengeteg az,hogy órákig nézi.Később majd nem fog játszani,mert egész nap tévézni akar.
2013. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Idegrendszeri problémákat okozhat, így egyáltalán nem ajánlott tv elé letenni egy babát, sőt, nagyon még egy szobában sem a tv-vel.

Nekem ezt egy gyermekideggyógyász szakorvos mondta, mikor megkérdezte, hogy a fiúnk szokott-e tv-zni és mondtuk, hogy nem. Erre mondta ő, hogy jól is tesszük és akkor elmondta, hogy miért nem ajánlott.

2013. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a hirtelen változó villódzó képek idegrendszeri károsodást okozhatnak egy ilyen pici babánál. Semmiképp ne engedd nézni. Nem is értem hogy nézheti órákig egy iylen pici baba? Te pedig örülsz hogy elvan magában és nem kell vele foglalkozni? Én elhiszem sok dolgod van mellette is de ne TV-zen akkor sem.
2013. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
OFF: egyébként szerintetek 20-30 perc gyerekdalok és mondókák dvd is "káros" ?
2013. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Káros. Ilyen pici babának 1 percet sem lenne szabad tévéznie. Hallgatni igen.
2013. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor 3 hónapos volt a babám, nem volt fent órákat!!!!!
2013. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg lehet kövezni, de az mi 7 hónapos kislányunk úgy szokott játszani, hogy közben szól a tévében napi 20 percben egy gyerekdalok blokk. (búj, búj zöldág/a part alatt/ elvesztettem zsebkendőmet stb) egyszerűen imádja hallgatni, és nem vonja el a figyelmét a játékról. Közben ugyanúgy játszik. Mindig énekelem én a filmmel együtt, nagyon szereti. Kúszik, forog, eszik, alszik rendesen, és nagyon vidám baba.
2013. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!