Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi van ha nem szokja meg a...

Mi van ha nem szokja meg a kisfiam az éjszakai forgolódást?

Figyelt kérdés

8 hónapos a kis gengszterem. Kb. December 10-től tart ez az állapot. Éjszaka átfordul de felsír és vissza már nem fordul,pedig tud fordulni. Vagy cumi kell neki vagy megfordítom vagy betakarom és már alszik is.


Néha megfordul de addig forgolódik míg beleütközik a kiságy rácsába és már sír is.

Nappal ezerrel pörög és jókat is alszik, de az éjszaka rémálom. Pedig szuper alvó volt.


Miért van ez, hogy felsír, hogy nekem kell megfordítani, hogy nem akarja megszokni?


Kérlek adjatok tanácsot mert nagyon kimerült vagyok. Segítségem nincs. Egyedül nevelem és nagyszülői segítség sincs.


2017. jan. 17. 06:47
 1/5 anonim válasza:
89%

"Vagy cumi kell neki vagy megfordítom vagy betakarom és már alszik is. "


Most akkor alszik, vagy nem alszik? Mi a kérdés? Egy éjjel hányszor kell forgatni, mint a grill csirkét?????

2017. jan. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Grill csirke???


Lehet hogy nem túl pontos a kérdés... bocsi... kimerültem.


Néha csak felsír, néha felébred és alig tudom vissza altatni.

2017. jan. 17. 07:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és kb. 10-15 kellett most az éjszaka fordítani. De ez változó.
2017. jan. 17. 07:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Aludjatok egyutt!
2017. jan. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi ugyanebben vagyunk, bár ő még csak 4 hónapos,de már forgolódik, ahogy te is írod. Bevallom én felkelek hozzá, ahányszor kell, türelmesen próbálom kivárni, hogy megszokja, h mi mindent tud a kis teste már.

Végső esetben veled is alhat, hisz egyedül neveled, talán még nyugtató is lenne neki a közelséged.

2017. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!