Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 5 hónapos babám hatszor...

5 hónapos babám hatszor hétszer kel éjjel. Mitől?

Figyelt kérdés
fogán semmit se látok és jó kedélyű, biztos nem az a baja....5-6 napja csinálja ezt. semmit nem alszom, ki vagyok merülve, nappal se tudok aludni mert van egy nagy tesó is.
2017. febr. 6. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet a foga hasa éhes fázik melege van anyára van szüksége .. Stb stb

Sajnos mi ezt nem tudhatjuk

2017. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az en gyerekemnek utolag mindig kiderult hogy a tuloltoztetes volt a baja. Sokkal jobban birja az alacsonyabb homersekletet mint en, soha nem akartam elhinni, ezert is minden evszakban ujra be kellett lonom az idealis ejszakai ruhazatot... de azt is ugy hogy elobb hetekig nem aludtunk majd rajottem! ujra...

ja, meg rola kiderult hogy a takarot is utalja pl., csak "pizsamaban" alszik, semmi sincs plusz rateve.

2017. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,hogy ilyen sokszor ébred fel. Attól, hogy még nem látod lehet jön a a foga. Nekünk 6 hònaposan bújt ki alul két foga. De bármi màs is lehet, még nem fejlődött ki az idegrendszere, nem tudja magát vissza altatni, ez sokáig így lesz. Cumit próbáld meg. Kitartás könnyebb lesz.
2017. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
cumizik de attol még rosszabb mert ha kiesik még egyel tobb ok a kelésre...de nem amiatt kel. akkor is kel ha nem kap cumit :(
2017. febr. 6. 23:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy front érzékeny? Az èn babám pl az, mi sem alszunk már kb 3-4 napja.
2017. febr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
remeljuk. legyen csak az a baj :)
2017. febr. 7. 09:29
 7/10 A kérdező kommentje:
ma sem jobb a helyzet :( 20.30kor elaludt cicin. 21.15kor mar kelt is..visszaringattam mert a cumi kevés volt. aludt 20 percet majd ujra felkelt. akkor visszaaltattam cumival de megint felkelt, most cicin volt es az olemben alszik :( tegnap 1.5 orat aludtam egesz ejjel. hulla vagyok de mar le se merem tenni az agyaba. nem sir ha felkel csak nem alszik:(
2017. febr. 7. 23:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad babakocsiban altatni? Nekem bevált. Amint ébredezik, gyors vissza ringatom.
2017. febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de mit érek vele ha felkel óránként a babakocsiba? nekem is fel kell hogy vissza ringassam..nem volna bajon ha éjjelnte 2-szer háromszor kellene visszaaltatni. tudom ilyenek a babák...na de óránként??? ez azt jelenti hogy én tényleg mindössze 1,5-2 órát alszom éjjelente :( egyébként visszaalszik ő kézben ringatva is, csak az a baj hogy 20 perc múlva újra kell míg cicit nem kap..és ha azon elalszik, akkor is max 1 óra és újra kel és újra cicit kell adni neki. mert mi mást tehetnék? játszom vele az éjszaka közepén vagy hagyom sírni.l egyiket sem szeretném...
2017. febr. 8. 10:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom milyen, hidd el nem vagy egyedül. De ez is csak egy időszak elfog múlni. Fogadd el és sokkal könnyebb lesz. Kb 1 éves koràig így lesz.
2017. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!