Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4,5 hónapos babám mostanában...

4,5 hónapos babám mostanában 3-4 alkalommal kel éjjel, miért?

Figyelt kérdés

ilyenkor szopizik egy keveset, visszaalszik majd visszateszem a kiságyba. egyuttalvasnal még tobbszor kel mert horkolok :( mi tehetnék? van cumija de úgy látszik azzal nem alszik vissza. 3-4 órÁj

kat alszom napi szinten, sajnos nappal se tudom potolni mert van mellette egy 2.5 evesem aki már nem alszik nappal...kimerült vagyok. apuka a nagyhoz kel, a kicsihez nem tud.


2017. jan. 30. 03:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a 20 hónapos kisfiam még mindig 3× 4× felébred éjszaka. Még mindig szopizik azért ébred fel, mert még nem tanulta meg magát vissza altatni igy az én segìtsègemet kéri. Kicsit szopizik és alszik is. Cumit vagy cumis üvegbe lefejt tejet próbáld ki. Kitartás hidd el ez teljesen termèszetes.
2017. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!