Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A kiságyat nem szereti a kisfiam?

A kiságyat nem szereti a kisfiam?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet. A kiságyunk ha jól tudom 72*160 cm. A kisfiam már egy ideje keresztbe aludt de mindig,szinte minden èjszaka felsírt. Feb.4-től feb.20-ig a szüleimnél voltunk és ott 150*150-es a járóka. Semmi baja nem volt. Vigan aludt a hazajövetelünk előtti 3 éjszaka volt nyűgösebb.


A tegnapi éjszaka katasztrófa volt ugyanis összefüggően fél órát se aludtam mert állandóan felsirt nem fért el, beverte a fejét. Ma elaludt negyed 9 körül de rá egy 20 percre már sirt és ült a kiságyba. Most az ágyunkba alszik és nyugodt.

Nem akarom a mi ágyunkba szoktatni.


Cseréljem le a kiságyat a szüleimnél lévőre???


Köszönöm a válaszokat.


2017. febr. 21. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet ez az oka. Milyen idős és milyen magas a kisfiad? Mi 1,5 éves korában cseréltünk rendes nagy ágyra, át lett alakítva a szoba és 90x200as ágya lett. Azóta jobban alszik, szerintem kényelmesebb neki. Egy próbát mindenképp megér hogy a járókát haza hozzátok és kipróbáljátok otthon is.
2017. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lecserélném. Ha nagyon pici inkább egy olyan járókára, ha nagyobb, akkor gyerekágyra. A kisfiam 1,5 éves volt szintén amikor kapott leesésgátlós ágyat, ugyan nála nem ez volt a baj, hanem utálta, hogy nem tud kijönni belőle és el is kezdett próbálkozni hogyan kellene mégis kimászni valahogy..
2017. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Mi 1 éves korában cseréltük le az ágyát.

Még most is kel éjjel, de közel sem annyit.

Egy nagy széthajthatós kanapét kapott, így rosszabb éjszakákon, vagy mikor beteg volt mellette tudtam aludni. Így én us jobban és többet aludtam és ő is.

Pedig előtte próbáltam a kiságy áthelyezéstől kezdve a megemésen át mi dent...

2017. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Márc. 4-én lesz 10 hós és 79 cm
2017. febr. 22. 00:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet butaság, de nem próbálod ki, hogy mi van akkor ha máshova rakod az ágyat? Főleg ha máshol amúgy jól alszik.

Annak idején gyerekként tesóimmal érzékenyek voltunk a vízerekre és ha máshova forgattuk az ágyat akkor ismét jól aludtunk.

De lehet, hogy más az oka, csak az írásodat olvasva ez jutott eszembe.

2017. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, nekem is ez jutott eszembe rögtön, és ha feltétlenül nincs is pénzetek most beméretni a lakást, ráadásul sokan csak kamuznak, akkor érdemes lenne kipróbálni hogy máshova téve az ágyat, hogy tud aludni.
2017. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!