Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Meddig " zavarja" a mozgásfejl...

Meddig " zavarja" a mozgásfejlődés az alvásban?

Figyelt kérdés
Lassan 10 hónapos a babàm, elég sokszor kel az éjszaka , nem gondolom,hogy cicizne mindig, de ahogy helyezkedik, fel kel rà ahogy a kisàgy széléhez ér, ekkor ki sem nyitja a szemét de egyből feláll, felül. Ha nem ciciztetem meg hamar, akkor óràkig is femm lenne ( màr próbàltam hàtha vissza alszik magàtol de ez 10 hónap alatt egyszer se következett be. Szóval ezért elég rossz éjszakáink vannak. Mikor javul ez valamelyest? Negativat nem kérek köszi!!!
2017. márc. 2. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így vagyunk, 1 éves a fiam. Mindig van valami, mozgás, fog, betegség...nem tudom mikor fogja újra átaludni az éjszakát. De tudok ennél rosszabbat is, vannak ismerőseim, akik együtt alszanak a babájukkal, náluk a babák szinte el sem engedik a cicit egész éjjel.
2017. márc. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az en kicsim sosem aludta meg at az ejszakat. Nem is ez a vagyam, csak jobb lenne 8nal kevesebbszer ugrani egy ejszaka alatt.
2017. márc. 2. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, akkor nem úgy vagyunk, az enyém 2x kel éjjel. Megoldást akkor sem tudok.
2017. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk felállás után 2 hónapig kelt jópárszor aztán újra átaludta az éjjelt 1-1,5 hónapig, aztán a járás miatt romlott el megint az alvása 1 évesen indult el és 14 hónapos korában lettek jobbak az éjjelek ha nem jött foga éppen.
2017. márc. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!