Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit kezdhetnék ezzel a helyzet...

Mit kezdhetnék ezzel a helyzettel? Mozgásfejlődés!

Figyelt kérdés
Kisfiam 6,5 hónapos. Eddig jól aludt, de amióta megtanult forogni, éjszaka mindig megébred párszor, arra, hogy hátra kifordul. Hason alszik el, érdekes, mert simán fordul oda-vissza, de este már nem "megy" neki, segítséget kér. Már bebugyoláltam takaróba, hálózsák, mindenből kibújik, lerúgja magáról. Mit tegyek? Mikor múlik el ez? Már egy hónapja forog, már kúszik is pár napja.

2016. ápr. 15. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hónapos és 3,5 hónapos kora óta fordul hátról hasra. Viszont visszafelé csak pár hete, így ezzel szenvedtünk mi is. Megfordult a kiságyban, vissza nem, hason meg ugye annyira nem szeretett, így nyafogott. Nálunk egy plüss panda oldotta meg a dolgot! :) Kitámasztottuk vele, ill. mivel háton raktuk le mindig, odatettük a hasához, hogy ne forduljon meg. Bevált, éjjel nem forog.
2016. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is 6,5 hónapos 2 hónapja forog és ugyanez a helyzet végig annyi különbséggel, hogy már most félálomban kúszik is. Fogalmam sincs mit lehet kezdeni vele ahogy azt se, hogy mikor lesz vége. Korábban elaludt cumival már 2 hónapja nem de legalább hátsimogatással elaludt 20 perc alatt már most az se csak nagyon nehezen pedig fáradt.

Mondjuk az éjszakai ébredések elmúltak valamikor. Aztán lett rá más oka is. De most kb egy hete nem ébred már fel.

2016. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, aztán jött amikor már ülni tudott, egyszer csak felült éjszaka... aztán csinálta egy darabig és már nem ébredt fel ezekre, hanem aludt tovább. De amúgy hogy már 4éves így is van hogy felébred éjszaka és nem tud visszaaludni, de az már nem a mozgásfejlődéssel függ össze.

Én nem használtam hálózsákot, inkább picit melegebben öltöztettem és rá egy vékony takaró, így ha ki is takarózott nem fázott meg. Most is így altatom, aztán majd hozzászokik a takaróhoz, megtanulja takarni magát.

2016. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!