Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Segitseeeg! 10 honapos fiam...

Segitseeeg! 10 honapos fiam többször felkel ejszaka (mellettem az ägyban) es a karomba keretckedik es cicivel a szajjaban alszik tovabb csak! (Kezdet ota) Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

olvastam sok baba ennyi idösen 1x kel... 2 okbol nem leptem eddig: Nagyon nehez baba (nem nyugis nappal sem) es egyedül vagyok rä, igy nem birok este felallni, igy kezdödött csäszärral (4,5 kg.), es maradt is.

2. Olyan hangosan üvölt mint egy oroszlan, olyankor csak a cici hallgattatja el a panelban!


2017. márc. 6. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A saját ágyába teszed aludni és nem szoptatod meg minden nyikkanasra
2017. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is cicin aludt el és többször kelt éjjel. Ezen az segített, hogy 16 hónaposan leválasztottam, azóta átalussza az éjszakát, de 10 hónaposan nem választanám le, ha nem muszáj.

Szóval én nem találtam rá megoldást 10 hónapos korábban. A túlélésre játszottam.

2017. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi mäsodik. Elsö pedig gyere el hozzank es te fogsz könyörögni hogy tegyem mär mellre.. Az volt a kerdes mit csinaljak nem (csak) az hogy mit ne...
2017. márc. 6. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Ezt csináld. Ne altasd a saját ágyadban és ne szoptasd meg, csakhamar éhes. Ez miért bonyolult? Értem, hogy zavaró, de ha következetes vagy, abba fogja hagyni
2017. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kezded el, még másfél évesen is szopni fog... úgyhogy hajrá, egy 10 hósnap normális esetben éjszaka nincs szüksége a mellre, ha normálisan megkajál este.
2017. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az etetés terén kell tényleg változtatni. Vacsorára tejpépet esetleg? Én azt adok a fiamnak (8 hónapos), és nincs gond vele éjszaka (korábban ő is felkelt, mondjuk én nem tettem mellre akkor sem).
2017. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen volt a fiam, de mivel nagyon rossz evő volt, nem igazán evett vacsinál, de odakészítettem a cumi vizet, mert lehet, hogy megszomjazik. Amikor felkelt, szomjasnak szomjas volt, de a visszaalváshoz akkor is kérte a cicit. De talán nektek bejönne, hogy nem ciciből oltja a szomját és talán anélkül tud visszaaludni.
2017. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!