Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hónapos baba éjjel átlagosan...

6 hónapos baba éjjel átlagosan tízszer kel?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni? 2 hónapja tart ez az állapot, hogy egyszerűen nem alszik fél óránál tovább...nappal se meg éjjel se...b

nagy ritkán hajnalban, vagy a babakocsiban, ha már hulla fáradt. egyébkémt jó kedvű, nyilván ő kialussza magát mikor én altatom, de nekem hulla fárasztó...probaltam az egyuttalvast, vizet cici helyett, nem veszem fel, vagy felveszem ringatom, feherzajt, hasonalvast, sotetebb szoba, lampafeny, melegebb cucc, halozsak stb. egyik se mukodott. cumit is elfogadja de azzal is ebred. nem tudom mit tehetnek még


2017. márc. 19. 13:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
2 hónap során csak a kibújása előtt sirt. Addig semmi. Úgyis utólag jössz rá ha ez volt, amikor már kijött a foga. Én is xsak most lettem biztos benne, de kozben azért volt növekedési ugrás miatti éves, egy rövid nátha. Szóval sok minde kihat a picikre.
2017. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!