Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Gyermeked mennyi idősen...

Gyermeked mennyi idősen kezdett párnán aludni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
1,5 évesen. Egyre sűrűbben láttam tőle, hogy feje alá tesz valamit és úgy pihen, egy lapos párnát kapott egyébként.
2017. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Kb. 2 lehetett. Lenyúlta az én párnámat és nem volt hajlandó visszaadni. (Elalvás után szedtem ki tőle.)

Aztán neki adtam. De ez olyan párna, ami 3 réteg szivacsból van, így szétszedtük neki és egy rétegen fekszik csak (kb 3 cm magas).

2017. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 3,5 éves korában.
2017. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 éves kora körül kapott egy közepes vastagságú kispárnát, amit imád. Ha nem itthon alszik, akkor viszi magával.
2017. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

10 hónaposan. :S

Èn sem örültem neki, de akkor hagyta abba a szopizást, ès rákattant a párnámra. Nem aludt el nèlküle, hiába voltam ott mellette èn is.

Amit tehettem, hogy miután elaludt kivettem a kiságyból a párnát.

2017. márc. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

16 hónapos a fiam és egyre inkább ő is párnán szeret elaludni. Persze éjszakára kiveszem. Én olyan két éves korára gondoltam, hogy kap majd vmi laposabb párnát.

Köszi mindenkinek, ment a zöld!

2017. márc. 22. 07:19
 7/8 anonim válasza:
Barátnőm kisfia még nem volt 1 éves de nappal már párnán aludt és itta a tejcsit.Most 2 éves lesz és párnával alszik éjjszaka is.
2017. márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 éves jóval elmúlt. Párnája már másfél évesen is volt, de mindig leforogta magát a párnáról és a lepedőn aludt. Gyakram a földre letúrta a párnát, ha nem volt elég helye...
2017. márc. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!