Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Felállás óta katasztrófális...

Felállás óta katasztrófális az altatás. Ötletek?

Figyelt kérdés
Nappal eddig egyedül aludt el. Mióta felállt azóta ha leteszem aludni azonnal áll fel. Alig bírom elaltatni. Van valami ötletetek, hogy lenne könnyebb?
2017. ápr. 1. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

VAn.

Nem kell altatni. :) Ha feláll, majd lefekszik. Semmi baja nem lesz, ha szórakoztatja magát negyed órát, vagy akár felet is elalvás előtt az ágyban.

2017. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Holnap akkor megpróbálom! :)
2017. ápr. 1. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Túl kell élni.
2017. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én ringattam egy pár napig, talán hétig. nagy újdonság volt neki hogy fel tud állni, ha meg hagytam, hogy hátha kiszorakozza magát akkor meg üvöltött. tehát ringatás, majd lefeküdtem vele a nagy ágyra és a karomban aludt el. majd betettem a kiságyba. nem tudom pontosan mennyi idő volt, és hogy mitől állt vissza a beteszem a kiságyba és alszik módszer, de egyszer csak rendeződött.
2017. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!