Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Más is van még itt akinek...

Más is van még itt akinek gyermeke a hátáról próbálna átfordulni, vagy át is fordul de nem tud tovább aludni?

Figyelt kérdés
Ezért elkezd sírni és cicit kér?Tanácsok?
2017. ápr. 1. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt amíg csak az egyik irányba tudott fordulni. Ilyenkor felébredt , sírt és át kellett fordítani ahogy neki jó. Csak az idő oldotta meg. Mikor már rutinosan fordít hasról hátra és hátról hasra akkor múlt el. De aztán jött hogy kúszni akart aztán mászni , felállás.... közben pedig fogzás. Mindig volt valami , kb 2 éves korára lett jobb a helyzet most viszont már arra ébred hogy rosszat álmodik. Ha szerencsém van nem hív át hanem ő jön hozzánk aludni. Befejezik közénk és nyugodtan alszunk tovább. Kitartás , fogadd el hogy ez van és szüksége van a segítségedre éjjel is. Miután sok sok hónap éjszakázás után így álltam hozzá könnyebb lett. És napközben ha nem dolgozok és itthon van a kisfiam együtt alszok vele ebéd után. Muszáj pihenni. 😉
2017. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva volt. Hason alszik, először hátról fordult hasra, ezzel jól aludt. Viszont ahogy elkezdett hátrafordulni óránként ment, hogy nekifordult a rácsnak és erre fel is kelt, sírt, hasrafordítottam, kapott cumit is aludt tovább. Az idő oldotta meg, pár hét alatt ritkultak az ébredések. Egyik mozgás se járt ennyi ébredéssel, mint a hátrafordulás. Túl kell élni, jobb ötletem nincs. Persze van rácsvédő a kiságyon, de szerintem magára a saját mozgására kelt fel, idővel megszokta, hogy tud olyat is alvás közben is.
2017. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!