Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kelt valakinek 10-12X 8...

Kelt valakinek 10-12X 8 honspos babaja ejszaka?

Figyelt kérdés
8 honapos a kislanyom es kb 4-5 honapos koraig jol aludt. Aztan nem tudom mi tortent de egy ejszaka minimum 6X felkel es sir. Probaltam nem odamenni, csak beszelni hozza, velem altatni de nem segit. (Tudom mozgasfejlodes, fogzas, szepracios szorongas is kozre jatszik de akkor is tulzasnak erzem egy ejszska 10 alkalmat.) Ezmellett koran kelo, valamint napkozben hisztis es alig tud fent lenni 2 orat.

2017. ápr. 6. 05:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam 8-9 hos kora korul kezdett ejjel rengetegszer kelni.elotte 3 hos koratol ebredes nelkul aludt 10 orakat.

Most 1 eves,es volt tobb olyan ejszakank is,hogy csak a kezemben volt el.ahogy letettem felkelt es sirt.egesz ejjel uldogeltem vele a kanapen,setalgattam.

Olyan,hogy felkelt tobbszor pedig heti szinten tobbszor is elofordul.van,hogy csak 2x-3x ebred,de olyan is,hogy 8x-9x.

Nem tudom az okat,mar mindent kiprobaltunk.

Kozben jonnek a fogai,tanult maszni majd jarni.barmi lehet.

Mikor nappal alszik,aludni kell ha tudsz es tul kell elni.

Nekunk 2-3 hete kezd jobb lenni.mar volt tobb ataludt ejszakank.

2017. ápr. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiam 11 hónapos koráig elég gyakran. Volt, hogy félóránként keltem hozzá.
2017. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jelen. Nem volt könnyű időszak. Nem vált be semmi, köztünk nem tudtam altatni se, mert a fejünkön ugrált az éjszaka közepén. 5 körül kelt is. Ekkor 3x aludt napközben, szóval sokat ő se töltött ébren 2 alvás között. Túléltük, 10-11 hónapos korában ritkultak az ébredesek, 14 hónapos kora óta meg átalussza az éjszakát, 6-7 között kel ráadásul és ugyanakkor fektetjük. Ja, neki is 4,5 hónapos korában romlott el az alvása de koránkelő "csak" 6-7 hósan lett.
2017. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

4 hós koráig 1x kelt, 5 hósan jezdte az éjjeli gyakori ebredéseket. Először 3-4* majd oranként. Nem tudtam mi lehet. Mielőtt kijött a foga, előtte éjjel 20 percenként felsirt. Ettől fogva 20 nap alatt még kijött 3 foga. Mindegyik fog után aludt mint a tej, pár napra rá megint ébredt. Most 7,5 hónapos és nem kel csak 1*.

Utólag azt mondom tuti a foga volt. Lassan bújt ki

2017. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. Vagxok. Ő is korán kelő, 6-7 között van h előbb. Ő is sokat elalszik nappal, 1,5 - 2 óra múlva nyűgös, de van amikor nem alszik sokat, van h azért sikerül.

Én éjjel minden esetben felvettem, etettem ha kért. Voltak napok amikor azt hittem kimerültségtől nem tudok meglenni. De nem szokott hozzá h felveszem. Mondom most alszik

2017. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat. Bizakodo vagyok hogy hamarosan javulnak az ejszakak. Addig meg kave kave es kave. ☺
2017. ápr. 6. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Kitartás :)
2017. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!