Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Valakinek ötlete, hogyan...

Valakinek ötlete, hogyan tudnám rászoktatni, hogy engedje magát máshogy elaltatni?

Figyelt kérdés
4 hónapos kisfiam nappal csak a babakocsiban alszik (otthon v. séta közben), de 4. napja csak hosszas sírás után. Máshogy képtelen vagyok elaltatni. Se ringatás, se melléfekvés, se hordozókendő. Csak a sírás megy, borzasztó hallgatni, de közben meg olyan álmos.
2016. nov. 24. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Mellen se alszik el? (Vagy tápszer után?)


Adamo hintát szokták még szeretni.

2016. nov. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tápszeres baba. Evés közben csukott szemmel eszik, de ahogy jól lakik, már fent is van. Igen, a hintát már javasolták, de nem nagyon tudjuk hova tenni. :(
2016. nov. 24. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen volt. Bárki bármit csinált, nem bírt elaludni, csak hosszas sírás után, igaz ő az ágyában is így aludt el. Aztán idővel a sírások rövidültek és olyan egy évesen hagyta csak el.
2016. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sírt az enyém is. A kezemben. Majd kidőlt. Nekünk az vált be a sírva elalvás ellen, hogy korábban vittem aludni, hogy ne legyen túlfáradva. Ha már nyafog és csak kézben jó, az már max a legutolsó esély. Ha sírva fakad, vége, késő, csak sok sírás árán aludt el.
2016. nov. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!