Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 honapos baba nem engedi...

4 honapos baba nem engedi apanak az esti fektetest. Van otletetek, hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

21.00-ra alszik el.


Ejjel ha felkel, neha apa eteti, semmi gond, visszaalszik. Napkozben is van, hogy apa fekteti le, az is rendben van. Csereli a pelust, kremezi, eteti es minden rendben.


De ha apa van csak vele 20.45-korul es kesziti elo a lefekveshez, visit. Nem hagy neki semmit, addig visit, amit en at nem veszem.

Akkor lenyugszik, azt hagyja, hogy apa ott legyen es segitsen ezzel-azzal, majd agybateszem es 2 perc mulva mar alszik is. Barmivel probalkozik apa (enekles, ringatas, puszi, simogatas stb.)ami napkozben vagy ejjel bevalik, az egyik se mukodik este.

Ma apa nagyon elszant volt, mondta, hogy ne menjek be, megoldja... 15 percig visitott torka szakatjabol, mar a vegen alig kapott levegot es csak en kellettem a fekteteshez...


2017. ápr. 16. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

A kézenfekvő kérdés, hogy akkor miért nem te fekteted le? Napi egyszer megteheted :)


Hogy értelmeset is írjak: ha apa foglalkozik vele de te is ott vagy, lát/hallja a hangod, akkor milyen?

2017. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert te vagy az anyukaja, a mindene!
2017. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Miert jo kinozni...
2017. ápr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
mert baba és a babáknak az anyjuk a biztonság. majd ahogy idősödik, kevésbé lesz anyafüggő, nagy lányom bőven 1 éves elmúlt mire elaludt nélkülem
2017. ápr. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
3 éves a fiam, és fektetéshez még mindig csak én kellek neki, pedig alapvetően még azt is mondhatjuk hogy apás. Azt nem értem, hogy miért erőltetitek ha ennyire téged igényel és még jelen is vagy?
2017. ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy napi egyszer megtehetem? Szinte mindig en szoktam etetni,fektetni stb., mert en vagyok vele otthon.

Es nem eroltetjuk, csak nem ertjuk, hogy barmikor barmit csinal apa, az rendbe van, kiveve a fo lefekvest.


Apa eleg sokat tulorazik, igy ha otthon van, szeretne kicsit tobb idot tolteni vele, szereti etetni, pelenkazni, furdetni, fektetni stb.


Es nagyon szeretne este is, hogy ha neha hazaer furdetesre (amit nagyon szeret apaval), akkor utana le is tudja ejszakra fektetni... de ezt mar nem hagyja.


Ha fel ora mulva megebred valami miatt, es apa megy hozza, azt mar nem banja...

2017. ápr. 17. 08:39
 7/7 A kérdező kommentje:

#1


Ha en ott vagyok:

-etetes kozben nez ram, ficereg es altalaban csak a felet eszi meg... at kell vegyem. De csak az esti, 9 oras fektetesnel van igy. Maskor apaval, meg nagymamaval is eszik.


- Pelust cserelhet apa, feloltozterheti


- Ha kremezni akarja, visit. Ez megint csak ekkor, az esti fekteteskor van.


- Ha apa teszi be ekkor a kisagyba, kitor a haboru. Napkozben, van hogy en is ott vagyok a szobaban, de apa altatja, akkor nem zavarja...ram se hederit.

2017. ápr. 17. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!