Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » El lehet kezdeni az egyedül...

El lehet kezdeni az egyedül elalváshoz szoktatni, vagy még korai?

Figyelt kérdés
Szerdán lesz 4 hetes, egyre többet van ébren nappal, 2-4 órákat, viszont csak kézben/babakocsiban tud elaludni. Ezen kívül még az is gond, hogy amíg ébren van, szinte csak kézben van el, pihenőszékben max 5-10 perc, kiságy hasonló... van megoldás, vagy még korai ?
2017. ápr. 24. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én babám 6-7 orakat volt ébren es 1-2 orakat aludt nappal. Ejszaka megvolt az 3 is . En csaszaros voltam igy az elso 2-3 hetben kenyelmesebb volt hogy mellettem volt es csak oda dobtam a cicim :D az esszakai alvasai igy 80%ban mellettem tortent.

A kosagyba szoktatashoz kotel idegek es kovetlezetesseg kell. Mikor hajnali 3kor nem vagysz masra csak 30 perc alvasra, akkor is mindig vissza vissza kell rakni az agyba.


Sirt,felvettem....elszamoltam lassan 20ig,majd vissza tettem. Ezt addig amíg fel nem adta. Volt hogy haromszor elég volt, de volt hogy hetedjére is lejátszottuk.

12 hetes es 80%ban az ágyában alszik. A reggeli utolso kelésénél van hogy a mellkasomra teszem, így alszunk reggel 5tol 7ig, 8ig.


Kitartást! Menni fog, ha kovetkezetes vagy!

2017. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 hetes. Egyértelmű, hogy korai. Persze, hogy csak kézben van el, hiszen csak rád van szüksége. Nemrégen még a pocakodban volt, hirtelen meg egyedül kell lennie...
2017. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem korai. Mi 5 hetesen kezdtük kb, szépen elalszik azóta is egyedül. De nem alvás tréninget vagy sírni hagyást csináltunk. Az egyik se jó.
2017. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha berakod az ágyba és elalszik magától vagy hátsimitől vagy esetleg cumival az teljesen jó, ideális....de amint sírni kezd, vedd.fel, ringasd tologasd, mert ennyi idősen még nem érett az idegrendszer feltétlenül, magát az alvástréninget (akár sírni hagyjuk akár csak nyekegereg) még maga a módszer kitalálói sem javasolják 6 hónapos kor alatt.
2017. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a 16 hónaposat is altatni kell. Simogatás, néha mondókázás. Hol többet, hol kevesebbet kell segíteni neki. Nem hiszem, hogy mi csinálnánk rosszul, még nem olyan könnyű ez nekik.
2017. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!