Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 21 évesen korai a terhesség?...

21 évesen korai a terhesség? Munka nélkül egyedül ha nem vagyok biztos benne ki az apa? Gáz ilyenkor egy abortusz? Mindenki azt mondja fiatal vagyok vetessem el. De 2 éve is ezt mondták

Figyelt kérdés
Mielőtt elíteltek nem tudok gyógyszert szedni kihányom. Az 1 óvszer mellett történt gondolom kilyukadt most meg sanszos hogy qkkor mikor kivette nem jókor vette ki vagy az óvszer nem tudom
2012. ápr. 1. 19:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
71%

Ne agyalj azon hogy történt, már mindegy.

Én elvetetném, de nem a kor miatt. Munka nélkül, egyedül, ez így baromi nehezen menne hidd el. Egy kisbaba sokba kerül és a gyereknevelés sem egyszerű."gáznak" nem gáz az abortusz, de biztos nem kellemes,és az sem olcsó. Alaposan gondold át a döntésed. Ha úgy érzed nem bírnád eltartani, inkább ne szüld meg.

2012. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Igen csak mi vn ha nem lehet késöbb mqjd gyerekem???
2012. ápr. 1. 19:45
 3/41 anonim ***** válasza:
88%
Van spirál, injekció, 72 órás tabi stb. Nem tudod ki az apa? Hát a semmire nem tudom miért szülnél, gáz az abortusz, de ilyen hozzáállással ne szülj.Nem akarlak bántani, legközelebb találj valami jobb fogamzásgátlót. Egyébként ha nem baba, hanem AIDS csúszik be, akkor mi lenne?
2012. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
61%

Ha én lennék a "leendő gyerek", akkor könyörögnék, hogy véletlenül se szülessek meg!

Majd ha már van saját fedél a fejed felett és munkád, és némi tartalékod, akkor igen, akkor már lehet, de addig kösz nem...

2012. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
56%
Tehát,ez már 2 évvel ezelőtt is előfordult?Amúgy,szerintem olyan nincs hogy korai terhesség(persze 18 a határ),ha jön a baba hát jön,nade hova?és itt vegyük figyelembe hogy munkanélküli vagy,az apát sem tudod előkeríteni(legalább a gyerektartásért)s tekintve hogy hogyan is történt ez,te még nem vagy érett egy gyerekhez,de lehet hogy egy komolyabb párkapcsolathoz sem .
2012. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
72%
vetesd el
2012. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
3 lehetséges apa van ebből 2 a sanszos. Csak az a baj akivel ovszer nlkül csináltam az azt állitja neki orvos mondta hogy nem lehet gyereke. A masik aki esélyes ő kivette élvezés elött de annak már van 4 vagy 5 gyereke élettárs van attól van 2 gyerek meg a többi más anyáktól. Mondjuk pénze mind2 nek van bőven
2012. ápr. 1. 20:07
 8/41 anonim ***** válasza:
82%

19 évesen volt egy abortuszod.

21 vagy, annyi eszed nem volt, hogy az óvszer kiszakadása után vegyél be esemény utáni fogamzásgátló tablettát. Ja, hogy el kellett volna menni az orvoshoz?

És mi az, hogy nem tudod ki az apa? Hányan mentek rajtad keresztül pár nap leforgása alatt?

2012. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
91%

Alapvetően nem korai. Neked, ebben a helyzetben igen.

Ilyenkor nem gáz az abortusz.


Azt azért megkérdezhetem, hogy ha mégis megszülöd, miből fogod felnevelni?

2012. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
72%

Ne tartsd meg.

Nem baj, ha később nem lehet már gyereked.......

2012. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!