Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy szokattatok ra a babat,...

Hogy szokattatok ra a babat, hogy egyedul aludjon el?

Figyelt kérdés

4 es fel honapos, mindig a kisagyaban alszik.

Ejszakai etetes utan csak letesszuk es alszik.

Napkozbe letesszuk, simogatni kell a hatat, popsijat, vagy van, hogy csak a kezet kell fogni es csak igy tud elaludni. Errol szeretnek arra valahogy raszokatni, hogy ilyenkor is szepen, magatol aludj el. Van valami otletetek? Vagy kicsi lenne meg ehhez...


Jon a fogunk is, ha nyugos, akkor el kell ringatni, utanna megy a kisagyba, de ezt megertjuk, teljesen rendben van.


2017. ápr. 28. 12:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Jó dolgodban nem tudod már mit csinálj, mi?

Tedd össze a két kezed, hogy ALSZIK! Ráadásul ilyen könnyen.

Remélem, lesz ez még így se! ;)

Utálom az elégedetlen hülyéket.

2017. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Én sem értem a problémád. Ekkora babának az a minimum,hogy érzi,hogy mellette vagy, amikor elalszik. Az én gyerekem másfél éves és még egyszer sem tudtam így elaltatni ahogy te, na az már nagyobb gond. Bár még ő is pici, majd megérik rá. Szerintem is örülj,hogy így elalszik...
2017. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Én negyed órát ülök a másfél évesem mellett és összeteszem a 2 kezem, hogy ilyen könnyen elalszik. :D volt ez máshogy is..
2017. ápr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem még túl kicsi ehhez. Az én fiamnak kb. 8-ö hónapos korától kezdtem azt, hogy betettem a kiságyba és mesét olvastam neki és ő belealudt. Később már nem aludt bele, de a mese után kimentem a szobából és pár perc alatt elaludt. Most másfél éves, de reklamál ha kimegyek a szobából a mese után, ezért bent maradok amíg elalszik, a saját könyvemet olvasva. Szerintem majd valami hasonlóval próbálkozz te is.
2017. ápr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Ebben a korban a csecsemőnek még szüksége van a szülő testi jelenlétére, a simogatásra, a testmelegre, a szívdobbanás hangjának megnyugtató hatására.
2017. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy. Lassan 3 éves, és meseolvasás után még most is ott ülök az ágya mellett 10-15 percet amíg elalszik. Bár én ezt nem érzem tehernek.
2017. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez gyerek függő. Persze lehet kényszerrel, de én azt tuti nem csinálnám. Elsőt ringatnom kellett, nem is keveset. Most 3 éves, még mindig altatom, mellé fekszek. A kicsi 7 hós, kezdetektől egyedül alszik el, igényli is a kiságyat. Ha hágyná, szeretné, őt is szívesen altatnám.
2017. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
De fontosabb dolgod van? Neked nem esik jól, hogy simogatod?? Egy kisbaba, könyörgöm! :-(
2017. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Enyém 8 hónapos, többnyire az ölemben alszik el...
2017. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

4 hónapos kisbaba még, örülj neki hogy alszik legalább.

Enyém 1 éves és popsirázogatással alszik csak el még mindig, tudod milyen az ha éjszaka 6x -7x kel és csak ringatom ringatom..és nem tud leszokni róla.

Meg ne szakadj a simogatásba tényleg, ha lesz időm sajnállak.

2017. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!