Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislányom éjszaka...

6 hónapos kislányom éjszaka felébred, majdnem mindig ugyanakkor, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Anyatejes baba, ált. 3 körül ébred és nem bírom visszaaltatni, cumi kiesik a szájából, akkor újra rákezd, addig megy ez, amíg meg nem szoptatom, de akkor se alszik vissza, éber fejjel nézeget és ez megy kb. 2 órán át. Mi lehet a gond? Mert eddig végigaludta az éjszakát 22-től ált. 5-6-ig, ott megébredt, szopizott és aludt még 2-3 órát. Biztos nem fogzás, mert nem úgy sír, inkább valamiért felriad és nem bír visszaaludni. Tanácsok? Nincs túl meleg a szobában (21 fok), ott vagyunk mellette... Egy nagyon fáradt anyuka
2009. márc. 23. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ilyen idős korában mindig ugy etettem éjjel ciciből, hogy ha már három körül mozgott, nem vártam meg mig sir, hanem felvettem rögtön ( én is mellette alszom) és félálomban szopott egyet. Se tisztábatevés, semmi lámpa, tök sötétben! Igy lényegében fel sem kelt, szopi után finoman felemeltem és szintén a tök sötétben vissza a kiságyba, ha erre egy kicsit megriadt, cumi a szájba, ilyenkor mindig ott maradtam az ágya fölött, ha forogna még kettőt és kiesne a cumi, tudjam visszatolni rögtön, és már aludt is. Ez nem több idő mint max negyed óra. Szerintem azzal, hogy nem rögtön mellre teszed, hanem a cumival próbálkozol először, kimegy az álom a szeméből, ezért van fent utána. Napközben megeszi a 800-900g tejcit? Nem csökkent a tejed egy kicsit, hogy hamarabb felébred a szokottnál? Szerintem egy napot mérj etetésenként, hogy látsd, megeszi e a kellő mennyiséget.
2009. márc. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
szerintem a szél az oka. a 21 fok az jó. szomjas is lehet, vagy egyszerűen csak melletted szeretne lenni. én letettem a földre 3 vastag takarót és ilyen esetben este a fiam mellé fekszek. ha nem is alszik el, én tudok lustálkodni. leesni nem fog, nem is sír, mert ugye ott vagyok. minden veszélyforrást el kell tüntetni. ha nem hagy aludni, akkor is tudsz ezzel a módszerrel pihenni.
2009. márc. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
én a méregetésnek nem voltam híve sohasem, mert gyerekfüggő az a mennyiség ami elfogy. a fiam pl 2× annyit eszik mint a lányom. a tej állaga is sokatmondó. az én tejem szó szerint madártej színű volt. ezzel ellentétben láttam olyant, akinek tejfehér, és nagyon vizes. max próbáld meg, h este rásegítesz neki másfajta étellel.
2009. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!