Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki, hogy vette észre, hogy...

Ki, hogy vette észre, hogy hasfájós a babája? Mennyire volt vígasztalhatatlan? Mennyi ideig sírt? Nappal vagy éjszaka? Mindig ugyanakkor?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt nehéz észrevenni mert a nap 24 órájából 22 végigüvöltött és ez nem túlzás sajnos.

4,5 hós koráig tartott,csak az idő segített semmi más.

Nagyon keveset aludt,nem is tudott nagyon kakálni,refluxos is volt és nagyon hasfájós.

Rémes időszak volt,már visszagondolni sem szeretek rá...

2012. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam csak délután sírdogált,lábait felhúzta keze ökölbe,hason volt neki jó és 3 hónaposan már nem fájt a poci:-).
2012. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Üvölt a baba, és bármit csinálsz vele, üvölt. Ezt nem lehet nem észre venni.

Ha azon kell gondolkodnod, hogy a tied hasfájós-e vagy nem, akkor nem az.

2012. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is szinte egész nap sírt,éjszaka is, mindig evés után kezdte kb 15-20 perccel, lábait húzgálta fel, sokat volt hason, rengeteget simogattam, nálunk a cseresznyemagpárna nagy segítség volt. Végigpróbáltuk az összes létező hasfájásra kapható szert és teát, de leginkább az idő hozott enyhülést, 6 hónapos koráig szenvedtünk vele, mire szépen fokozatosan elmúlt. Azt az időszakot nagyon nem sírom vissza, alig aludtunk, ő általában a hasamon szunyókált hajnalban és meg éberen aludtam valamit. Kitartás...
2012. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!