Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi a véleményed az éjszakára...

Mi a véleményed az éjszakára adott zokniról és a lábfejes pizsamáról?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat is, ahol az egész család zokniban alszik. Meg ennek a teljes ellentétét is.
2017. máj. 2. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Szeretem a lábfejes pizsamát, így nem gond, ha kilóg a lába a takaró alól.

Felnőttként mi nem alszunk zokniban, de én nem is dugom ki a lábam a takaró alól, csak nagyon néha, de akkor fázik is nagyon.

2017. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
A gyerekek "fedett" lábbal alszanak, mi főként mezitláb, de mikor hideg van én zoknit veszek, mert sokszor kelek a picihez és olyankor fázik a lábam.
2017. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Mi zokni nélkül alszunk. Kislányomra (6 hónapos), adok zoknit, vagy épp talpasnacit esetleg rugdalózót éjjelre aminek van talpa, amikor hidegebb idő van. Bár télen is jó meleg van a lakásban, ettől függetlenül ha kilóg a lába a takaró alól véletlen, még fázhat, mert nekem is szokott.
2017. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hideg van, akkor szoktam zoknit húzni alváshoz.
2017. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Én nem birok zokniban aludni, a 20 hónaposom még most is van hogy lábfejes rugibsn alszik.
2017. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A gyerekre adok lábfejes pizsamát vagy zoknit amíg lerugdossa a takarót magáról. Én sose veszek fel zoknit, a legnagyobb hidegben sem, mert ha van rajtam, akkor állandóan megtekerem a paplant a huzatban.
2017. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Praktikus, mert a picik szeretnek éjjel kitakarózni, így nem fázik a lábuk. Nekem 22 hónapos a lányom, ő már meg tudja mondani, mit szeretne, kifejezetten kéri a zoknit, vagy talpas nadrágot.
2017. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De jó kérdés. :) Engem most szólt meg anyós, hogy zokniban alszik a gyerek...

(nála voltunk 7végén). Sajnos màr nem találok talpas nacit a méretében, ill. rugija is már csak egy db van. Bezzeg lányosban van millió. :D

Hálózsàkot nem szereti, takaró nem marad rajta, tehát a zokni marad. Mi nem alszunk zokniban.

2017. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak a legnagyobb hőségben alszok zokni nélkül. Egyébként nem tudok nélküle. Ha fázik a lábam (paplan alatt is fázik), képtelen vagyok elaludni.

Gyerek még rugdalózóban alszik, csak nyáron hagytam mezítláb. Majd ha el tudja mondani, mit szeretne, megbeszéljük.

Férjem csakis zokni nélkül alszik.

2017. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mi tök jó !!!! Csak az a rossz, amikor feltekered bármelyik percben a fűtést és elkezdesz benne izzadni!
2017. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!