Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy tudnám elérni, h ne...

Hogy tudnám elérni, h ne forditott eletet éljen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom, hogy még nagyon pici a babám, hisz még csak 3 hetes, de jo lenne, ha éjjel aludna és nem nappal. Az a helyzet, h éjféltöl kb 2 orát alszok reggelig általában két részben, utána meg kelnek a nagyok, igy velük kell lenni. Nappal szinte végig alszik a pici fiam, mintha itt sem lenne, szinte csak az etetésekre kel fel. Volt egy nap, aminor egész nap majdnem fent volt, gondoltam na éjjel akkor aludni fog, de nem 😩 ugyanúgy virrasztottam vele. Van esetleg vkinek vmilyen tippe? Vagy mikor lesz jobb? A másik kettö jo alvo volt, igy ebben nincs tapasztalatom.

Remélem érthetö voltam.

Köszi


2017. máj. 16. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen csak az idő fog változtatni, segíteni.

Ahogy nagyobb lesz, átfog állni az éjszakai alvásra, ez csak átmeneti.

2017. máj. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehéz lehet mivel ott vannak a nagyobb gyerekeid, de ez tényleg csak átmenet. Idővel könnyebb lesz.

Amit tudsz csinálni, nappal ne sötétítsél be, legyen meg a normális zaj ami nappal szokott lenni. Este legyen meg a rutin, fürdés, pizsi, estimese, legyen teljesen sötét stb. Mondogassad, hogy este mindenki megy aludni stb.

Még nagyon pici!!! Türelem

2017. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nappal eves utan felorat probald mindig fent tartani. Ne legyen sotet a szobaba. Legelso napirend nekunk az este volt. Kaja furdes fentlet kaja es alvas sotetben. Furdes itan mondig tobbet volt fent akar egy orat is. Ejszaka nem kapcsolok villanyt max ejszakai lampa annak tompa a fenye. Es nem kommunikalok vele ejszakai etereskor.Csendben megeszik aztan bifi es teszem le szo nelkul az agyba. Pelust se cserelunk ha nincs kaka majdcsak reggel. Igy szepen megszokta mijor van ejszaka es mikor nappal es h furdes utan hosszabb fentlet utan jon a hosszabb alvas.
2017. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!