Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hetes babája másnak is...

10 hetes babája másnak is nehezen tud aludni nappal?

Figyelt kérdés
Sokat kell altatni aztan van hogy 5 perc után felebred. Nem segit se babakocsi, se a friss levego, se hordozokendo...koszonom
2017. máj. 21. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
életkori sajátosság. idővel könnyebb lesz..mindkét gyerekem 6 hónapos elmúlt, mire megtanult egybefüggő egy-két órát aludni nappal...pedig 2 hónapos korukig aludtak mint a tej. aztán ahogy beindult a mozgásfejlődés, egyre nehezebb volt őket elaltatni. cumi segített az elaltatásban, de ugyanúgy megébredtek fél óránként
2017. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom. Jellemzoen max. fel orakat alszik egyszerre, de ezert is kuzdenem kell.
2017. máj. 21. 21:37
 3/11 anonim ***** válasza:

Az én babám is nehezen aludt el és max 30 percet aludt de ebből max fele volt az, amit a kiságyban töltött. Ő 7 hónapos koráig ezt csinálta, majd elkezdett hosszabban aludni. (Kivéve mikor jöttek a szemfogai, az legalább olyan gáz volt, mint 2,5 hós korában)

Egyébként kendőben is felkelt, babakocsiban ordított, szóval nem segített nekünk se semmi.

2017. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg nem altatni.

A fiam ilyenkor egy csomót ébren volt, nem akart aludni. Hagytam hogy nézelődjön aztán ha elfáradt elaludt magától. Így én is megismertem a fáradtsága jeleit.

Simán el tudom képzelni hogy nem fáradt, nem akar aludni.

2017. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mennyit tudnak ebren lenni a babak ennyi idosen egyhuzamban?
2017. máj. 21. 22:58
 6/11 anonim ***** válasza:
nagyobb lany9om 2×30 pervet aludt ennyi idosen. a kisebb 4*30 percet :)
2017. máj. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4es vagyok :)

A fiam is max fél órákat aludt. Aztán kiderült hogy "tudatlan" vagyok, ugyanis a babáknak körülbelül átlag fél órás mély alvási szakaszaik vannak. Tehát ha a fel óra környéken zajt hallanak, mocorog a hasuk vagy bármi, felébrednek. Ahogy ezt megtudtam, elkezdtem figyelni erre, kilincsre becsuktam a szoba ajtaját ha aludt és egyre többször volt akár 1 órás is az alvása.

Most 5 hónapos és van hogy már 2 órát is alszik. Ha fejlődnie kell, akkor biztos sokat fog aludni. Fiam is ilyen ugrásoknál volt hogy ijesztően sokáig volt csendben, folyton hallgatóztam hogy felkelt-e már? Vagy csak nem hallom? És aludt..

2017. máj. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat. Megnyugodtam. A kornyezetemben csupa olyan anyukaval beszeltem, akiknek 3-4 orakat alszik a babaja egyhuzamban...
2017. máj. 22. 08:22
 9/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, én viszont jobban jártam, ha 1,5 óra ébrenlét után altattam. Ha nem, akkor max fél óra és jött a sírás amikor semmi sem nyugtatta meg. Túlfáradt addig. De érdemes kifigyelni mennyit bír a babád ki ébren és az alapján lőni be az időt, amikor altatod.
2017. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Enyém is 10 hetes és ugyanezt csinálja 😊 Mintha nem lenne alvásigénye egyáltalán. Olyan mint egy felnőtt este 10 felé alszik el és fél 5 felé kel, aztán eszik és 9-ig alszik tovább de napközben szinte semmit. Babakocsiban és útközben is maximum 10 percet.
2017. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!