Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miert alszik rosszul a 10...

Miert alszik rosszul a 10 honapos kislanyom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mar 3 hos kora ota rosszul alszik de az elmult egy hetben kataszttofa. Kb az elso 1-2 orat nyugottan aztan elkezd felebredezni, sirdogalni kb 20-30 percenkent. Jobb esetben cumijat keri de van hogy fel kell vennem. Es reggelre nagyon faradt. Nappal nyuhottan alszik. Valakinek hasonlo vagy hasznalhato otlet? 😕
2017. máj. 31. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet, de a legvalószínűbbek: szeparációs szorongás, fogzás, melege van+szomjas. Ezeket az eshetőségeket végigzongoráztad már?

Esetleg ehetett valami olyan új ételt, amely bántja a pocakját.

Azt írod, hogy néha fel is kell venned. Olyan, mintha a közelséged kellene neki nagyon. Ez így lehet szepa. Olvass utána!

Vagy a fogzás, ugyanis ha jön a fogacska, felvő helyzetben sok vér tolul a feszülő ínyecskébe, amelynek hatására még lüktetőbb, fájdalmasabb az érzés. Ha függőlegesbe kerül egy fogzó baba, csillapodhat az állkapcsában a nyomásérzés. Lehet, hogy ezért törekszik fölfelé, a karodba.

2017. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is elég rossz alvó volt a kislányom, éjjel is nagyon sokat kellett hozzá kelni. Igazából, ami nagyon meg tudja zavarni az alvásukat, az az lehet, ha túl sok inger éri őket napközben, túl sok az információ, amit képtelenek feldolgozni, mert még nagyon fejletlen az idegrendszerük.

Nálunk az vált be, hogy délutántól kerültük a túl hangos zajokat, pl. tévé egyáltalán nem ment, a zenés, ricsajos játékokat is mellőztük inkább, az esti fürdetője mindig ilyen kellemes, levendulás illatú volt. Tele pocakkal sem raktam le, mindig vártunk valamennyit vacsora után, addig dúdolgattam neki, sétálgattam vele. Nekünk bevált például a citromfüves jó éjszakát baba tea is. Kellemes ízű és segít a kicsiknek ellazulni, de van, aki pl. erre a teára esküszik: [link]

2017. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat. Probalgatom a dolgokat; most epp velunk alszik este, hatha segit. A fogzasra en is gondoltam. A tea jo otletnek tunik. ☺
2017. máj. 31. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!