Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kislanyom 2hete rugdos engem,...

Kislanyom 2hete rugdos engem, ha duhbe jon. Egy uj kisfiu jott az oviba, tole tanulta. Az a kisfiu mar az 1. nap fejbe rugta a lanyomat. Mi a helyes reakcio erre? Nagyon rosszul esik,3.5eves

Figyelt kérdés
A mi csaladunkban ez nem divat,egyebkent jol viselkedik,kifejezetten tisztelettudo,az ovono szerint mintagyerek,ott nem csinalja.A lelkere beszeles hiabavalo.Tegnap is megigerte h nem csinalja tobbe:(
2016. nov. 11. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az unokahúgom is ezt csinálta én meg elkaptam a lábát. Szegény elesett, volt is sírás, de soha többet nem rúgott bele senkibe. Nyilván nem azt javaslom hogy ejtesd el a gyerekedet, de szerintem a legtöbb gyerek megpróbálkozik vele, és nem kell hozzá új kisfiú. Mindenesetre ne hagyd rá, legyen valami következménye a rúgásnak.
2016. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%
Erôszakkal semmiféleképpen. Tehát ne csapj rà, " ne mutas meg neki neked ez, hogy fáj". Gugolj le hozzá, és mond el neki, hogy ez neked fàj. Ha tovább csinálja büntisarok/szék. És fogd meg a kezét, tartsd el magadtol, hogy ne tudjon megrugni, ne erjen celt.
2016. nov. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!