Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem marad el a kiságyban?

Miért nem marad el a kiságyban?

Figyelt kérdés
Szülés után 3 nappal jöttünk haza, szoptatás után egyből tettem is a kiságyba. Max 15 percet volt eddig benne, mert sírni kezd. Nagyon durván, vigasztalhatatlanul. Ha kirakom az ágyunkra, ott is úgy érzi leginkább jól magát, ha belesüppedhet egy párnába, mint egy bölcsőbe, vagy a vállamon szeret lenni. Nagyon pici még azért csinálhatja ezt? Vagy ne is reméljem hogy a saját ágyában is fog aludni?
2017. aug. 9. 02:58
 1/4 anonim ***** válasza:

(Evés után a büfiztetés nagyon fontos, hogy ne legyen sírás.) Ő is csak a biztonságot keresi, a kisállatok sem alszanak a mamájuk nélkül.

Én az ágyunk mellé húztam a kiságyát, és csak attól, hogy megérintettem, vagy megfordítottam az ágyába, ill. kapott cumit, abbahagyta a sírást. Ha a nagyágyba tettem, mindig úgy aludt, hogy legalább a kezével hozzám érjen. Ezt csak 1-2-3 hónapig igényelte, azóta is egyedül alszik szépen, nem is járt át soha az ágyunkba.

2017. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez eleinte nálunk is így volt, pár hónapos koráig csak a pihenő székben tudott aludni. És rezgőre kellett állítani. A pocakja miatt meg biztonság érzet miatt jó ha körülöleli valami.


Később amikor elmúlt a hasfájós időszak akkor már át tudtuk szoktatni a kiságyba és elaludt cumival. Mostanában (7 hónapos lesz) meg cicivel alszik el és a kiságyba teszem, de van mikor sokat kell kínlódni (pl. most is mert hiába álmos, túlpörgeti magát és nem tud elaludni.) Ezért van mikor 8-kor de van amikor este 10-kor sikerül.

2017. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bufiztesd aztan tedd le aludni mikor latod, hogy almos :)

Mi zenelo forgot raktunk az agya fele :)

2017. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja ismerős a szitu. A párnat betettük a kiságyba,az egyik rácsot lehúztuk,hogy ne legyen olyan böri szerü. Akkor álltalában megnyugodott. 3hónapos korától kezedett leszokni erről.
2017. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!