Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » MI lehet baj nem alszik 2...

NikiDávid kérdése:

MI lehet baj nem alszik 2 éves fiam?

Figyelt kérdés
Annyira durva lett helyzett kivagyok idegileg, régen végig aludta az éjszakát amikor kisseb volt semni bajom nem volt vele és most hogy egyre nagyobb elviselhetetlen amit művel,olyan szintig eljutottunk hogy 2 oránként fent van fel ordit sikitozik , (melletem alszik) hiába simogatom egyböl mondom neki aludjon , most már lassan egy hete ilyen durva ugy kezdödött hogy 2-3 alkalommal és egyre jobbana sürüsödött és mára már elviselhetetlen dolgozok bölcsibe jár, nem birom ezt fent létet nem beteg, és mintha direkt csinálná vagy nem tudom már azon gondolkodom áteszem külön szobájába had aludjon egyedül igy is ugy is sir éjjel mindegy hova kelek fel átmegyek hozzá hátha meg szokja vagy nem tudom! de már nem birom ezt nem tudom mit csináljak. tanács köszönöm !

2017. okt. 24. 04:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1.2.3.válaszoló : Sajnálom szegény gyereketeket, hogy ilyen kegyetlen, lelketlen szülőt kaptak!

Ha egy 2 éves gyerek sikítozva felébred éjjel, annak komoly lelki oka van!

Valami gondja lehet a bölcsiben, ami miatt rosszat álmodik. Mindenképpen elvinném gyerekpszichológushoz, aki kideríti mi a baja, mert nagyon szenved valamitől. És ráadásul még külön szobába tenni???

Olvass kérdező a neten az ősbizalomról!Mi kell a kisgyereknek. Hát nem különszoba.Főleg ha lelkileg nincs jól.Egy életre szóló lelki sérülése lesz, ha sürgősen nem orvosolod.

Beszél már valamennyire? Ha kérdezed mi a baj, miért sír, mi a rossz a bölcsiben, mit mond? Mióta jár? Mikor ez kezdődött, mi történhetett?

Beszélj a gondozónőkkel, mindegyikkel, mondd el ezt, hátha ők tudják az okot.

2017. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat
2017. okt. 27. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!