Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam el a 2 hónapos...

Hogyan altassam el a 2 hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Nálam mindig cicit keres akkor is, ha nem éhes, és addig ordít, amíg meg nem kapja. Emiatt mostanában közelharcot vívunk az alvás miatt, teljesen tanácstalan vagyok. Nem tudom mindig másra bízni az altatást, ezért muszáj valami megoldást találnom.
2017. okt. 25. 19:12
1 2
 11/15 anonim válasza:
48%
Ringatás, cumi. Neki a cici játékszer, ezért neked kell valami mással pótolni.A cumira érdemes rászoktatni, mert nagyon jól le lehet nyugtatni vele a babát. Én az AVON cumikat vettem. Már a kórházba beadtam a szájába. 2.5 évesen mindkettőt elég hamar leszoktattam a cumiról.
2017. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
6%

A cumi zavart okozhat, ami a szoptatás végét jelentheti. Ha szeretnél hosszan szoptatni semmilyen cicipótlót ne adj a babának.

Keress fel egy szoptatási tanácsadót,biztosan tud segíteni a megoldásban

2017. okt. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
0%
A cumiból nem jön tejcsi.Nem fog zavart okozni.
2017. okt. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk nem volt cumizavar.
2017. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen volt a kisfiam is!Meguntam és cumit adtam neki mivel van még 2gyerekem nem tehetem meg hogy egesz nap hagyom a picurt a mellemen lógni!Láss csodát elalszik teljesen egyedül a kiságyban vagy mellettem vagy éppen az ölemben,ugyanúgy szopizik,semmiféle cumi zavar nincs!Még csak 3honapos.
2017. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!