Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 13 hónapos kislányom már megy...

13 hónapos kislányom már megy stabilan, néha már szalad! Mégis mi ez?

Figyelt kérdés
Nem tud nyugodtan aludni!A hajnali első ébredés-szopi után még visszaaludna,de nem tud!Mozog,mászkál,forgolódik,tekereg,sír s felébred!Nem tudom visszaaltatni sehogysem!Majd nyűgösködik.
2017. okt. 27. 07:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát jöhet foga, új étel bevezetéséhez nincs köze? Én úgy tudom és úgy is tapasztaltam, hogy a járás miatti rossz alvás pár hét alatt elmúlik bár biztosan nem egyforma minden baba. Nekem a kisfiam nagyon sokmindenre érzékeny, ami 1 éves kor után volt az a tojás és citrusfélék, ezeket nem bírta és okoztak rossz éjszakákat, emiatt kérdeztem ezt. 13 hónaposan kezdett ébredni éjszaka, néha nagyon nehezen sikerült visszaaltatni is, pár hét alatt áttört az első rágófoga is, aztán a többi sorban. Szóval sokminden összejöhet akár egyszerre is.
2017. okt. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jön a rágófoga,igen,épp este néztük neki!Pomelot evett este,ám ez nem valószínű,mert sajna nappal szopizás közben is u.ezt csinálja! :-S Húzza,nyúzza,jár keze-lába!
2017. okt. 27. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!