Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Valamit rosszul csínálok? 4...

Valamit rosszul csínálok? 4 hetes kisfiú esti alvás probléma.

Figyelt kérdés
Napközben semmu probléma eszik( anyatej)majd büfi és kisàgyban szépen elalszik.3- 3 és fél órànként kel.De mikor elérkezik az 5 óra akkor teljesen felborul minden.Akkor felébred elnézeget,de közben nyügôs 7 órakor fürdés majd szopizàs,és kb 11 éjfélig fent van.Ha elalszik ringatva,de ha berakom a kisàgyba felébred.Tudom,h idő mig beàll.Mit tennétek a helyemben?Mit csínàljak màsként?
2017. nov. 26. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy túl sokat alszik napközben, vagy simán ilyen, nekem második babám kb délig aludt, délután max séta közben aludt el de oda már menekültünk, mert eltört a mécses is..

5 órakor ugyanúgy van minden, mint napközben? Szerintem ennyi fentlét sok neki, nagyon pici még, lehet megnézném mi történik, ha az 5 órási evéshez megfürdetnétek.

Első babám zavarta meg picit a fürdés, na őt 7-kor fürdettem, 9 előtt nem bírtam elaltatni, pedig álmos volt és sokszor sírt is és ha el is aludt, nagyon gyorsan felriadt.

2017. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fél 4-4 órakor szopizik,majd alszik és 5 órakor felkel.Úgyan úgy csínálok mindent.Napközben is nézeget evés utàn.Most kivételessen alszik 8 óràtol fogva.
2017. nov. 26. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Az este mindig nehéz a piciknek, elfáradnak már akkorra. Igaza van az előzőnek, túl sokat van fent 5 óra után, túlfárad.

Én csináltam olyat, hogy délután szopi közben az ölemben aludt, közben én is szundikáltam. Ha letettem volna, felébredt volna, sokszor kipróbáltam. Így pihentünk mind a ketten, az este is nyugodtabban telt.


Másik lehetőség, hogy együtt alusztok este. Megnyugtatja a jelenléted, úgy könnyebben alszik el.

Ne félj, nem fogod elrontani. A fiam kb 5 hónapos koráig aludt velem, simán átszokott az ágyába utána. Muszáj volt áttennem, mert elkezdett aktívan forgolódni, és féltem, hogy leesik.

2017. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az en gyerekemnel a kisagy volt a gond, az elso hetekben kb 2-3 honapos koraig magamon kellett sokszor altatnom a mellkasomon, utana is mellettem, hozzambujva aludt, vagy nem tudott visszaaludni a kovetkezo alvasciklusba. A hordozo.hu alvas altatas cikkei vilagositottak fel engem a miertekrol.
2017. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!