Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi történik esténként és...

Mi történik esténként és hogyan tudnék segíteni a babámnak?

Figyelt kérdés
4 hónapos kisfiam éjjel egyszer kel, napközben 2-3 alkalommal alszik, utolsó alvásából legkésőbb 7 körül ébresztgetem. fürdés után öltözés közben kezdi a nyűglődést, mire cicit kap teljesen behergelődik. Nagy nehezen eszik, és alvás helyett elkezd sírni. levegőt alig vesz néha úgy ordít, este 10kor elvágják és kidől. Mindig kézben van, vagy ringatva vagy cicin alszik el. Ha egyáltalán kell neki a cici, mert van hogy csak kidől valamelyikünk kezében. Miért megy ez a szenvedés minden este 2 órán keresztül? Nem volt hasfájás, foga jöhet? napközben sosem sír, jókedvű baba. ..
2017. dec. 4. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az öltözés és a cici között miért telik el annyi idő, hogy behergelje magát? Nálam ez pár másodperc lenne.
2017. dec. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez, csak már 2 hónapja tart (3 hónapos), de nem tudom az okát, talán túl sok inger éri, túlfárad és nem tud elalzdni annak ellenére, hogy baromi álmos.


1-nek: nem írta egy szóval sem, hogy mennyi idő telik el, lehet hogy kettő perc!

2017. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló volt a helyzet.Amikor vetkőztünk már ordítás,tudta fürdeni megyünk,pedig imadja a vizet.Aztán kitaláltuk a férjemmel,hogy fürdés elött fél órával legalább megszoptattam és úgy mentünk pancsolni.Egy hangja sem volt/van azóta sem.Fürdés után is szopizik vagy kap lefejt tejet.Nekünk bevált.
2017. dec. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem telik el Sok idő a kettő között. Inkább evés után van a nagy ordítás, az öltöztetés közbeni nyűglődés megoldódik ha felveszem a pelenkázóról, de enni is olyan zaklatottan kezd. fürdés előtt fél órával én is megetetem őt mert azt hittem hogy nagyon éhes volt.
2017. dec. 5. 02:22
 5/8 A kérdező kommentje:
tehát lehet a fürdésnél meg öltözködés alatt bepörög, nyugtalanul eszik néha jó nagyot bukik, és valahogy nem tud lehiggadni. Most etettem éjjel, szépen lassan megszopizott és elaludt. ..
2017. dec. 5. 02:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az segített, hogy az esti kaja adagot elfeleztük (tápszeres baba). Fürdés előtt kaja, tele hassal imádott pancsolni, aztán fürdés után ismét kaja és el is aludt közben.
2017. dec. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
cumit nem hasznàlsz? Az enyém csak avval tud elaludni. Lehet megnyugtatnà.
2017. dec. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7kor felkelted és utána mennyi idő múlva van fürdés?

Lehet azért nyűgös mert felkelted utána meg viszonylag hamar akarod letenni.

És sose keltem fel a gyereket, 6 hós.Ha estére későre esne a fürdés mert elcsúszik az alvás akkor nem fürdetem meg.Semmi baj nincs belőle ha egy egy fürdés kimarad.

Én nem kelteném fel a helyedben.

2017. dec. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!