Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti gyereketek 1-2 éves kor...

Ti gyereketek 1-2 éves kor körül főleg, hogy viselte az első külön töltött éjszakát tőletek?

Figyelt kérdés

Most leszünk januárba 10 évesek férjemmel, még soha nem aludt máshol a kisfiam, eddig a legtöbb külön töltött idő tőlünk délutántól késő este volt.

Gondoltuk mivel ilyen kerek szám lesz, elmegyünk kettesbe egy wellness hotelbe egy éjszakát, így nagymamája átjön és itt alszik nálunk.

Eddig nagyon vártam, de most éjszakánként elkezdtem szorongani ez miatt, belegondolok hogy a búcsúzásra, és hogy mit fog érezni hogy nem talál minket éjszaka meg reggel ha felkel akkor nagyon erős bűntudat fog el :-/ ..

21 hónapos lesz akkor, nagyon imádja a mamákat, sokszor ha velük van minket le is toj szinte, nagyon szereti azt is ha vigyáznak rá, ők is jó nagyszülők azt teszik amit kérek ,de itt jön a de..

Aggódok mi van ha haragudni fog, vagy éjszaka annyira fog sírni utánunk hogy nem lehet megnyugtatni? Pl most éjjel is annyira sírt (férjem aludt bent nála most )hogy be kellett mennem csak én voltam jó neki. Nem alussza még át az éjszakákat.

Volt olyan hogy nagyszülőkkel nyaraltunk hotelbe, próbálták elaltatni az ő szobájukba, de annyira sírt hogy át kellett hozni hozzánk, de akkor még jóval kisebb volt.. viszont volt olyan is egyszer hogy nem értünk haza altatásra dugó miatt és elaludt normálisan anyuval, de akkor ugye éjszaka itthon voltunk.

Vagy saját környezetbe más lesz neki?

Jogos szerintetek a félelmem és a bűntudatom, vagy én vagyok túlságosan paramami?

Szerintetek korai vagy elmehetünk nyugodtan kikapcsolódni?


2017. dec. 13. 09:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%

Mi ezt ugy oldottuk eddig meg, hogy anyukammal mentunk nyaralni negyen, o vigyazott ra sokat, mi meg ki tudtunk tobbet kapcsolodni. 10 eves evfordulora persze jobb kettesben menni, en ezt ugy oldanam meg, hogy kocsival max fel

orara legyunk, es igy ha barmi van, haza lehet ugrani, foleg, ha meg az apukajaval sem nagyon tud elaludni, csak veled. En igy lennek nyugodt, hogyha kell, akkor haza tudjak menni. A pihenes viszont tenyleg kell nektek is.

2017. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nalunk megvolt az elso (ket) nagyjabol kulon toltott ejszaka, en altattam el. Az elso ejszakan volt egy kemeny 1,5 ora, mikor felebredt, aztan jol ment, a masodik ejszakan hajnalban nagyon sirt, mivel kozel voltam, atvettem egy idore, visszaaltattam, szoval jo, hogy nem voltam messze. 22 honapos
2017. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!