Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elsö osztályos gyereketek...

Elsö osztályos gyereketek mennyi iskolán kívüli dolgom vesz részt? Sport, zene, stb?

Figyelt kérdés
Az én lányom keddenként jár kézmüves foglalkozásra. Csütörtökönként járt táncra, de nagyon nem szerette így eröltettem egy darabig de aztán abbahagytuk mert küzdeni kellett minden alkalommal hogy menjen.. Focit is próbáltunk de azt is utálta.. Barátnöm azt mondja ha minden hagyok neki így feladni, az nem jó! Szerintetek mennyi extra foglalkozás kell egy 5-6 évesnek?
2016. ápr. 13. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A fiam hétfőn és csütörtökön jár tornára. Ha utálná, akkor nem erőltetném. Úszásra is járt, de az már sok volt, pedig szerette.
2016. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi 9 felé elfoglaltságot próbáltunk ki, mire megtaláltuk ami érdekli. Egyik a vízilabda, a másik logisuli( vicces gondolkodtato feladatokat oldanak meg)


Ne eroltesd, most nyíl ki a világ felé. Engedni kell, úgy is megtalálja ami érdekli :)

2016. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Karatézni,focizni és úszni jár. Sport rajongó. De ha nem akarná,nem járatnám.
2016. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bella169 ***** válasza:
90%

Ha jól értem akkor a kézműves foglalkozást szereti. Viszont a mozgással járó foglalkozásokat (tánc, foci) nem.

Ne eröltesd a mozgást ha nem szeret mozogni. Én is utáltam mozogni gyerekként is meg most felnőttként sem vagyok hajlandó sportolni. Egészséges vagyok és nem vagyok kövér sem. Nem szeret mindenki mozogni. Így is nyúzzák őket minden nap a tesiórán.

Keressetek olyan különórát ami nem jár sport. Énekkar, zenesuli, logisuli ..stb.

2016. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd szerintem amit utál, mondjuk én fontosnak tartom a mozgást gyereknél és felnőttnél is, de csak akkor ha élvezi is. Csapatsportok, labdajátékok, korcsolya, annyi mindent lehet próbálgatni.
2016. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Heti 2 úszás, 1 kori\görkori, 2 zene. Ő nagyon jól bírja, imádja ezeket.
2016. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

heti 2 szolfézs, 2 hangszeres óra, 2 szertorna, 1 balett, 1 boulder, 1 falmászás, 1 rúdtánc edzés.

de szerintem nem kell ennyi foglalkozás, csak ha nagyon akarja. nem baj, ha bizonyos tevékenységeket ott hagy, hiszen csak úgy derül ki, hogy szereti-e az adott különórát, ha jár rá egy kicsit. de lehetőleg még az első 1 hónapban beszéljétek meg, hogy tényleg szeretné-e hosszútávon csinálni. az nem jó taktika, hogy egy-két hónap után még ne hagyja abba, mert majd csak megszereti. legalábbis nálunk nem jött be, de ki tudja, talán másnál igen. szóval nyugodtan járjon ide-oda, majd csak megtalálja azt, ami kedvére való. próba nélkül honnan is tudhatná, mi lesz az?

2016. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!