Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek hogy viselte a félősebb...

Nektek hogy viselte a félősebb, kicsit zárkózotabb természetű 1 év körüli gyereketek az első máshol alvást (veletek)?

Figyelt kérdés

Hétvégén megyünk wellness hétvégére, még sose aludt máshol és ezért aggódok csak kicsit, ő félénkebb típusú gyerek, 14 hónapos, és ettől az egytől félek kicsit hogy egész éjszaka kelhetünk hozzá és akkor nem lesz épp pihentető a nyaralás.

Velünk alszik,köztünk, itthon is, ott is köztünk fog aludni csak még is az idegen hely, vagy szerintetek nem lesz gond? Éjjel még 2-3x kel kb itthon is, meg mostanában csak 10 körül tudom lerakni aludni.


2017. júl. 4. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

A gyerekeknek tok mindegy hol alszanak mig a szulo ott van.

Teljesen felesleges ezen stresszelni mar elore.

2017. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

ugynúgy mint otthon.

nem volt se jobb se rosszabb. ő nem velünk hanem utazóágyban aludt.

Viszont tényleg nem lesz pihentető nyaralás.

Mi úgy mentünk hogy a szüleim is jöttek-de persze külön apartmanba voltak,és igy néha elvitték kicsit ide-oda

2017. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmi gond nem lesz, ha a szülő úgy áll hozzá. Az én kislányom se a legbátrabb, bár nem is mondanám kifejezetten félénknek.

Aludtunk már Ronald Házban Budapesten (kórház miatt), Cserkeszőlőn kiruccanás miatt, sokszor kórházban, nagyszülőnél, mindenhol elalszik. Csak sugározd neki a nyugalmat és a biztonságot. És egy-két ismerős otthoni játék, nyunyó sem árt :). Én pl mndig viszem a kórházba az ágyra csiptethető felhúzható rezgő banánját. Hogy azt lássa meg reggel először, ha felébred. Amúgy 15 hós kislány.

2017. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel mi is ott voltunk, vidam volt.
2017. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudhatod előre.

Az én kislányom egy tökre nyitott, mindenkivel barátkozós, mindenhol jól érzi magát gyerek.

De az alvás nem megy, már három éves, de ha megyünk valahova az első éjszaka mindig katasztrófa, nem tud aludni. Utána azonban semmi gond, ugyanúgy alszik mint itthon.

2017. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt gond, ugyanúgy velünk aludt, mint otthon, és ennyi elég is volt neki :)
2017. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond, neki az számít, hogy Ti ott legyetek. Kapcsolódjatok ki, ne stresszeljetek és ezt a nyugalmat Ő is át fogja venni. Jó pihenést!
2017. júl. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!