Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mitől lehet az hogy a 20...

Mitől lehet az hogy a 20 hónapos kisfiam ordítva kel, megnyugtatni se lehet?

Figyelt kérdés

Már másodjára fordul elő először nappali alvásnál 2 napja, ma pedig éjszaka volt, hogy annyira sír és üvölt,öklendezik már a sírástól, hiába veszem magamhoz eltol magától, nem lehet megnyugtatni, bármit kérdezek tőle csak nem-nem-nem, a válasz..

Nappali alvásnál még sikerült utána elterelnem a figyelmét egy idő után, de éjszaka tegnap nem tudtam, 10 perc után abbahagyta és szegény lefeküdt aludni egyedül, ha hozzászólok csak még jobban sír.

Nem hiszem hogy pavor noctornusa mert beszél és válaszol, magánál van, nála ilyen amúgy is ha nagyon behisztizek alapjáraton, nem tudom akkor se megnyugtatni csak elterelni a figyelmét és hagyni lenyugodni, nem szereti ha ilyenkor nyugtatgatom.

Nálatok nem volt hasonló? Rosszat álmodhatnak már ilyen korba? Fájhat valamije?


2018. jan. 12. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Fog?
2018. jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megnéztem elég fehér az ínye, ennyire fájhat neki?

Szemfogakról van szó, még nem érzem hegyesnek sajnos.

Reggel azt mondta a pocakja fájt nem tudom mennyire hihetek ennek.

2018. jan. 12. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fáj valamilye. Az én kislányom akkor sír fel álmából amikor beteg.
2018. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon megszenvedte a 4 szemfogat...fogyott rendesen a dolo gél meg a dentinox..valószínűleg az fáj a fiadnak!!
2018. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!