Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van köztetek olyan akinek...

Van köztetek olyan akinek nagyon rossz alvó a babája ki mit tesz?

Figyelt kérdés
Eszik,iszik,levegőn van,jó kedvű kivéve amikor màr nagyon fàradt esik kel és akkor is csak hisztizik màr ugy érzem kimerülök hàztartàst vezetek napi max 3-4óra alvàssal napközbe ha alszik max 30percet szolnom kéne a védőnek?anyatejes 17hós gyermek szilàrd tàplálékot is eszik rendesen!a párkapcsolatomra is kezd rámenni a pàrom mondja egész nap itthn vagy mibe fàradsz el ?:(estére alig élek ..:(
2018. jan. 24. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
A párod egy marha nagy paraszt. Az éjszakák hogy alakulnak? Nappal nem baj, ha csak fél órákra van nyugi, de éjjel neki már “illene” sokat aludni.
2018. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel mennyit alszik?

Az, hogy napközben nincs különösebben igénye rá, még nem jelenti, hogy rossz alvó.

ebben az időszakban nekem az jött be, hogy a délutáni alváskor lefeküdtem a gyerekkel EGYÜTT. mmint hogy fizikailag is vele voltam közben. a 30-40 perces alvásokból 3 órás alvások lettek :o

2018. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Éjjel forgolódik nyüszög néha ülve alszik :o akkor megilyedtem mondjuk meg mostanába mászik fel-le :( és max.4óra amit tényleges alvással tölt ,mikor kell szerintetek orvoshoz fordulni? :(
2018. jan. 24. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos vagy abban, hogy nem alszik? Ha napközben jókedélyű, nem fáradt, eszik, gyarapodik rendesen, akkor ki van elégítve rendesen az alvásigénye.

Az éjszaka mely részében van gond?


Azért kérdem, mert az én kisfiam kb 10 hónapos kora óta totál felületesen alszik. 4 évesen volt a csúcspont, amikor elhagyta a cumit, és akkor nyilvánvalóvá vált számomra, hogy pavor nocturnus az ellenség :o

Nyüszög, képes fél éjjel sírdogálni, forog, rugdos, csapkod, kiabál, beszél, felül, stb... és reggel úgy ébred, mint aki egyész éjjel egy nyikkanás nélkül, 600 méter mélyen aludt.

2018. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanez van nálunk is. Napközben elvan fél óra alvással, éjjel meg állandóan ugrálok hozzá. Védőnő és orvos szerint normális, mert biztos jön a foga, meg van kicsit fázva, vagy mozgásfejlődés miatt az idegrendszere fel van turbózva stb. Mindegy is, hogy mi az ok, s lényeg, hogy nem alszunk. Én azt csinálom, hogy ha nem bírom már éjszaka, kiveszem közénk, így ha kelni kell hozzá, ki sem kell takaróznom, megsimogatom, odabújik, visszaalszik. Így is sokszor ébred, de jobban viselem, mert annyira félálomban vagyok, hogy nem is emlékszem hogyan vettem oda. Kipihentebben is ébredek. Mondom ezt úgy, hogy nem voltam együtt alvós párti.

A párodra meg otthagynám a gyereket egy napra. Te pihennél egyet, ő tanulna :) 17 hós gyerekkel már meg lehet ezt tenni. Nálunk is egy apás délután hangzott el az, hogy minden tisztelete az enyém :D

2018. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a jó alvó nagyobb után jött a kicsi, aki fél éves koráig 2-3 óránként kelt, két évesen már elhagyta a napközbeni alvást, éjszaka meg max. 4 órát aludt egyhuzamban, én már rég dolgoztam... Ő is köztünk kötött ki, így nyertem pár órát. Most 3, már külön alszik, de hajnalban még általában átjön közénk. Nálunk is nehéz volt ez az időszak... de aztán jobban összekovácsolt, hogy túléltük. :)
2018. febr. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!