Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért csinálja ezt a kisfiam?...

Miért csinálja ezt a kisfiam? 4 hónapos

Figyelt kérdés
Hason szeret aludni a kisfiam, viszont mikor leteszem aludni össze vissza csapkod kezével lábával, nagyon soká nyugszik meg, meg akar fordulni de amint hanyatt fordul onnantól nézelodik nyuglodik nyuszorog mert igazából fáradt. Próbáltam a popsisimit, kis utogetest (nem durván, csak ilyen pici paskolas mielőtt valaki azt gondolná bántom) susogok neki és beszélek is hozzá már mindent váltogattam, volt hogy csendes voltam szóval adjatok légyszi tanácsot mert 20 percet állni éjjel az agyiko mellett kicsit fárasztó, ja és nyilván nem egyszer kel még.
2018. febr. 2. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

https://www.youtube.com/watch?v=tyYQKhexOp0

20 percet ülj le éjjel az ágyikó mellett -és dúdolj neki... altatót

2018. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem jó időpontban teszed le aludni
2018. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak kényelmetlenebb lesz ha lejjebb kerül az ágya. :( első babám másfél éves korig popsipaskolással altattam, nála 10 perc elég sok. Valameddig.... megfogadtam, hogy a második babàm nem fogom így altatni de máshogy nem alszik el. Háton pl babakocsiba se meg kézbe se. Opció lett volna még a mellkason altatás de az se kényelmesebb. Úgyhogy maradt ez. 15-30 percet is kell altatni mire kidől és teljesen mindegy mikor teszem le, mikor már hulla fáradt, vagy első jelre, mindegy. Hogy miért csinàlja, szerintem nehezen lazulnak el. Úgyhogy bár tudnék tanácsot adni, de nekem sincs :/
2018. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg azt, hogy mielőtt belerakod a kicsit az ágyába, melegítsd fel. Nekem is ajánlották, pár melegvizes 1,5l-es palack bőven megteszi. 3 hónapos a kisfiam, most már így nincs gáz altatáskor. Tulajdonképpen ha belegondolunk, én se szeretek hideg ágyba befeküdni. Mellette ilyen jó kis lazulós zenét rakok be halkan a youtube-ról, mozart baby néven keress rá, ilyen 3 órások, és engem is ellazít. Vannak nagyon szépek, nem olyan ami a zenélő forgókban hallható. Van pár kedvenc, amire bármikor hajlandó elaludni, amúgy naponta váltogatom, mikor melyik szól. És ha nyűgös, mert bántják a szelek, vagy a foga, akkor is megnyugtatja őt a komolyzene.

Próba szerencse, sok sikert kívánok neked!

Kitartást! :)

2018. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!