Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ötletek? Tapasztalatok?

Ötletek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
17 hónapos gyerekem össze-vissza alszik.Egyszerűen rohadtul nem tudok egy rendszert sem bevezetni nála,mert mindig megváltoztatja a kölyök.Ez normális,hogy lassan másfél évesen még mindig babakocsiban vagy cicin hajlandó csak aludni????

2018. febr. 12. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Ha így beszélsz vele is, érzi az ingerültségedet, stresszben van és nem tud ellazulni... ne csodálkozz!
2018. febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Másfél évesen enyém is borzasztóan aludt, rendszer talán volt de votl hogy 10 percenként ébredt, 4 rágófoga jött egyszerre, nagyon megviselte.

Mi az altatási meneted? Rá tud hangolódni az alvásra? Mese olvasás,összebújás,lágy fények, stb?

Eleget vagytok levegőn?

2018. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális. Persze, hogy érzi rajtad a feszültséget, de ki ne lenne feszült a kimerültségtől? Sajnos kb. 3 éves korra alakul ki az önálló alvás, akinek hamarabb, az tegye össze a két kezét a szerencséjéért. Kitartás, tudom, hogy nehéz, de előbb-utóbb kinövi.
2018. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neki nincs ráhangolódás.Tizenegynehány hónapig próbáltuk.Jelenleg tojik a fejünkre a meseolvasásnál.Otthagy,és csinálja amit ő akar.Amikor már lefektethető állapotban van,az már hiszti-kimerültségi fokozat...Este cicizik,alszik.8-9 órát.A nappallal nincs rendben valami...
2018. febr. 12. 14:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Naponta 1 óra levegőn.Minimum.
2018. febr. 12. 17:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el egy rendszert és ragaszkodj hozzá. Este 8-kor fekvés, reggel kel (én fél 9-kor keltem a kislányom reggel, különben 10-kor kelne és nem tudnám letenni délben) amikor kel és utána délben alvás. Legyetek kitartóak. Ha elkezded és aztán abbahagyod tudni fogja, hogy úgyis egyszer feladod. Kitartást!
2018. febr. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!