Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Volt aki hanyatt/oldalt alvó...

Volt aki hanyatt/oldalt alvó babáját atszokatta a hason való alvásra?

Figyelt kérdés
Kisbabám óránként ébred ejjel. Sokszor veszem eszre, hogy hadonászik kezeivel, lerúgja a takarót. A cumi kiesik és így hanyatt fekve hamarabb is, erre persze felkel. Biztosan van vmi a pocakjával is. Hallok pukikat is éjjel. Óránként-másfél orankent felkel vmire. Szokattam a szundikendőhöz, elalvásnál magához is öleli, csak ha felkel akkor idegesen markolássza. sokszor visszaadom a cumit és ugy se jo, ki kell venni.Szerintem már nem hasfájós, mert még a vacsi után sincsen már sírás. Napkozben tornazunk, hogy a sok puki konnyebben jojjon. Szeretnem hasra szokatni ujra. Van akinek sikerult?
2018. febr. 13. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Kora?

A kicsinél szívtam én is. Esetleg esti etetés után tehetsz meleg meggmagpárnát a hasa alá.

Takaró alá adhatsz rá hálózsákot, vagy angolpólyát(amiben szabad a keze), simogasd kicsit a hátát, hátha könnyebben jönnek a szelek.

2018. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 hetes, tápszeres fiu baba
2018. febr. 13. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom addig nem aludt, amíg hanyatt és oldalt próbálkoztunk letenni őt. Aztán egyszer, 2 hetes korában letettem hasra és azóta aldzik 6-7 órát egyben. 😊
2018. febr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na ma lesz az elso ejjel hogy igy probaljuk! Kivancsian varom milyen sikerrel!
2018. febr. 13. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ugyanez volt. A hason altatás megoldotta a problémát. Azóta 11 hónapos, de a hason alvás megmaradt.
2018. febr. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Es ahogy elkezdtetek hason altatni mar egybol javult es jobb lett? egybol egyhuzamban sokar aludt es kevesebbe5 riadt? Mert en mar most 3 ebredesnel jarok. Ebbol most fel4kor volt egy evés (cumi nem oldotta meg így egybol gondoltam mar ehes).
2018. febr. 14. 04:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én babám nem volt hajlandó háton vagy oldalt fekve aludni. A mellkasomra feküdve aludt csak, ha probáltam letenni azonnal felébredt. Egyszer megpróbáltam hogy hasra tettem le, akkor ugyanúgy aludt tovább. Azóta is hason alszik. Állítólag azért is jó nekik hason, mert úgy ahogy mocorognak a lábukkal masszírozzák a hasukat.
2018. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!