Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 honapos gyereket milyen...

2 honapos gyereket milyen pozícióban szabad hagyni aludni? Oldalt vagy hanyatt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
enyém kb 2-3 hétig oldalt aludt, utána hason. Hanyadt mindig felriadt, úgyhogy altatásra ma is hason van és úgy alszik éjjel is. 7 hónapos. Védőnő+anyukám tanácsolta a hason altatást okdal helyett a csípőfelődés és a büfik/pukik miatt. Úgy álmában is kijöttek.
2014. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én pici fiam hanyatt alszik a fejét forgatja hol jobbra hol balra ha oldalára fektetem nem marad úgy. Hason csak akkor alszik el ha nagyon kimerült. Mièrt kèrdezed?
2014. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én oldalt fektetem,kitamasztom párnaval,hogy úgy maradjon,éves után másik oldalára teszem! A kórházba így mutattak! Nem tudom hagyjam mostmár hanyatt?
2014. okt. 8. 21:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is így csinàltam ahogy te még tàmasztani sem kellett. Én hagyom hanyatt feküdni hisz elég akaratos ha kitàmasztom csak nyöglődik és képes megoldani úgy is. Szóval kérdezd meg az orvost ő mit mond.2voltam :)
2014. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahogy elalszik, és kényelmes neki ;) Ne görcsölj rajta, majd kialakul magától egy póz, amiben szeretni fog aludni, és nyugodtan hagyd úgy! :)
2014. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet hanyatt is,oldalt is,mondjuk az enyém hason szeretett nagyon aludni.
2014. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
59%
Szia! Nekem a csiposzuresen azt mondtak hogy csak hanyatt szabad fektetni. En is a bukastol feltem ezert egy darabig oldalt fektettem amig ugy maradt. A hatat kitamasztottam. Most magatol hatrafordul 3 es fel honapos. Ha a bukastol felsz akkor javaslom az agy fejveget megemelni 30 fokal. Konyvben is olvastam meg a doki is mondta.
2014. okt. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ZéolTi válasza:
81%
Hidd el Ő jobban tudja hogy kényelmes neki,mint bármeik orvos,vagy védőnő. Neked csak annyi a dolgod,hogy biztonságos,egészséges fekhelyet biztosítassz Neki!
2014. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Rébuszbá válasza:
Mivel nyitott a kutacsa,mondhatni formálható a fejforma, nálam mindhárom gyereknél, változtattuk a fekvést 2-3 oldalfekvés, pár nap hasonfekvés, hanyatfekvés, változatosan, mert látványosan változik a koponyája és ezzel Úgymond formálható.Mi a párommal legalábbis így vettük észre és védőnő is tanácsolta figyelni kell a szimmetriára is. nem szabad egy irányba fektetni túl sokáig.
2014. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hanyatt nagyobb a fulladásveszély, hason nagyobb a bölcsőhalál esélye, oldalt rosszat tesz a csípőjének-gerincének.
2014. okt. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!