Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti mernétek babátokat ugy...

Ti mernétek babátokat ugy altatni, hogy hason es feje alatt parna?

Figyelt kérdés
Az enyem nappal igy alszik, de mint a tej. De akkor vegig mellette vagyok és figyelem. Ha oldalt es hanyatt van csapol ossze vissza vagy 20x felkel.
2018. febr. 16. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Mennyi idős? Miért van párna a feje alatt? Én nem raknék három év alatti gyerkőc feje alá párnát személy szerint. De a hason alvással semmi probléma nincsen párna nélkül! :)
2018. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
16 hetes. Vekony kicsi parna. Refluxos. Igy alszik a legjobban. En se merem csak nappal hagyon a rovid szundinal.
2018. febr. 16. 23:02
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Eleve hason nem merem altatni nemhogy mèg pàrnával a feje alatt ( szerencsére nem is szeret hason csak hàton vagy oldalt). Lègzèsfigyelőtök van? Azzal simàn
2018. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Én ezt nem értem.. Miért nem lehet párna a fejük alatt? Most kaptam Anyukámtól takaró plusz párna szettet és mondtam, hogy nagyon köszönöm, de nem hiszem, hogy használni fogom, mert mindenhol azt olvasom, hogy se paplanja, se párnája ne legyen az újszülöttnek, ő meg mondta, hogy nem érti miért, nekem is volt. Anyósom ugyanez, neki három gyereke van. Miért nem lehet paplan és párna? Értem, hogy fulladást okozhat, de mivel? A másik, miért nem aludhat hason? Akinek fáj a hasa, annak a legjobb a hason alvás, hisz úgy nem fáj.


Ne haragudj kérdező, hogy idetrollkodtam a kérdésed alá.

2018. febr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Refluxos fiamnak ajánlották a párnát de a vékony baba párnát. Sokat segít ha a kiságy a fejénél meg van emelve.

Hason fekvés segít a hasfájást leküzdeni

van légzés figyelőd?

2018. febr. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Norman Bates ***** válasza:
51%

Utolso, a te peldad kb olyan, hogy miert ne lehetne atszaladni a piros lampanal, neked egesz csaladod ezt csinalja es meg senkit sem csapott el az auto :/ Attol meg, hogy ismerettsegi korodben nem tortent baj, nem jelenti azt, hogy biztonsagos.

A parnaba ha belefurja a baba az arcat akkor megfulladhat, a takarot is a fejere huzhatja etc. Attol meg, hogy veled/ ismerettsegi koroddel nem tortent baj, attol meg sok masik csaladot ert ilyen tragedia.

Ha teged nem erdekelnek a figyelmeztetesek legalabb ne buzdits masokat.

2018. febr. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Norman Bates ***** válasza:
9%
23:59 -nek irtam
2018. febr. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Meg van emelve, de nem elégge szerintem. Mennyire, kb. hány centire emelitek meg? Én csak 1x így rátettem a párnára és biztosan kellemesebb érzés volt hogy még az is kicsit nyomta a hasát, gondolom kényelmesebb is úgy oldalra fordított fejjel hason aludni, csak ezért kèrdeztem. Nem tudom a feje alatt párnaval légzésfigyelőre tenném bejelezne e ha gond lenne. Van egyébként persze.
2018. febr. 17. 04:01
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Reflux párnák vegyél, az tényleg segít.
2018. febr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
A kórházban mindig hasra tették. Az olvasottak miatt én sem akartam, de mivel 10 percnél többet nem aludt máshogy, én is így tettem le. Attól kezdve nyugodtan aludt, volt légzésfigyelőnk is. Párnát nem mertem volna betenni hozzá. Inkább megemelném a kiságy lábábát 1 könyvvel. Nem olyan esztétikus, de talán még hatékonyabb is.
2018. febr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!