Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kedves Anyukák, tudnátok...

Kedves Anyukák, tudnátok tanácsot adni? Másfèl èves a kisfiam ès 2-3 hete nem akar este elaludni. Többi lent.

Figyelt kérdés
Mindig megvan az esti rutin, fürdès apával, törölközès, öltözès anyával, megissza a gyerekitalt, utána beteszem az ágyba, kijövök a szobájából ès szèpen elalszik, reggelig. Kicsi kora óta saját szobában alszik, egyedül. Most hiába akarom letenni, szorosan kapaszkodik belèm, ha leteszem, sír (elèg kitartó tud letenni, èn kevèsbè...). De látszik rajta, hogy álmos, fáradt, most már napközben is csak egyszer alszik ebèd után. De ha kihozzuk a szobából, akkor szèpen elvan, nyugodt, van hogy csak ülünk a szőnyegen fèl homályban ès beszèlgetünk. Valakinek valami ötlete, hogy mit próbálhatnánk meg?

#altatás #1.5 éves #rutin #alvásproblèmák
2018. ápr. 16. 22:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nalunk is masfel eves koraig egyedul ment az elalvas, aztan azota is bent kell lennem amig elalszik. Nyaron lesz harom eves.

Mondjuk nalunk nem volt gond az elalvassal onnantol, hogy befekudtem/ultem melle. Szerintem majdcsak megszokja, megerti a helyzetet.

2018. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kiságy a ludas! Mi lecseréltük, azóta szépen végigalussza az éjszakát.
2018. ápr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!