Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek egy évesen sem aludta...

Akinek egy évesen sem aludta még át az éjszakát a babája, meddig kellett erre várnia?

Figyelt kérdés
Sürűn kelő rossz alvó babák anyukáit kérdezem, hogy mi hozta meg a változást és mikor....

#rossz alvás #éjjelezés
2018. máj. 27. 23:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja, amúgy én 30 éves vgyok, és soha nem aludtam át az éjszakát, kelek inni, meg sokszor pisilni is :D

10es voltam

2018. máj. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Azért ez egy 5 évesnél nem olyan drasztikus mint egy 1 évesnél. Felkel, pisil/iszik, visszafekszik, alszik. Néha átjön, hogy takarjam be, de ilyenkor nem kell melké feküdnöm, csak betakarom, puszi, alszik is. Van olyan, hogy bekéreszkedik a mi ágyunkba. Általában ez már hajnalban van, mikor apa elmegy dolgozni.

Mikor 2 éves korában visszamentem dolgozni, ő meg bölcsibe, és még 4x-5x kelt éjszaka, na az nehéz időszak volt.

5-ös válaszoló

2018. máj. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
2 éves még nem alussza át sajnos, de miután kibújt a 4 rágófog ami sokkal keményebb éjszakázás volt mint bármelyik másik fog, utána sokkal elviselhetőbb lett.
2018. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
2 éves kora előtt kb 2 héttel jegyeztük meg, hogy eddig max 5x aludta át az éjszakát. Következő naptól kezdve alszik reggelig 😊 mondjuk már kijött az összes foga, nem beteg, és mivel jó idő van, kint könnyebben le is fárad. Szerintem ez is közrejátszik. (Nyilván mondjuk egy megfázás alatt ez a jó alvóka változni fog. )
2018. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Jesszusom, akinek még 5 meg 7 évesen sem alszik, hogy birjátok? Ez normális?"


Szerinted hogy bírjuk? Szerintem egyszerűen nincs választási lehetősége az embernek. Van, akinek ilyen gyerek jutott. Hozzá lehet szokni.

Hogy normális-e? nem tudom. enyém (a 7 éves) pavoros, és mint ilyen, nem normális, de nem is jelent igazán problémát. Maqjd kinövi.

2018. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki gyereket vállal, ezt belekalkulálja. Épp a napokban mesélte a barátnőm, 9 ( !!) éve nem aludt át egyetlen éjszakát sem, ugyanis három gyereke van , három év különbséggel mind sokáig kelt, a legkisebb még mindig kel. Ha gyereked van, onnantól kezdve nem rólad szól.
2018. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Simán lehet bírni, hozzászoksz. Enyém az 5 éves. Van egy 7 évesem is, nemrég még ő is kelt. Az iskola kezdése óta alszik úgy hajnali 6ig. Szóval ha azt vesszük, már 7 éve bírom. Most jön a 3., szóval még 5-6 év és alszom minden éjjel 😂
2018. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
1.5 éves korától. Korábban voltak nehéz időszakok. A legnehezebb az volt mikor felcserélte a nappalt az éjszakával 15-16 hónapos korában.
2018. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nyílván ha csak iszik, betakarás az oké. Nekünk 1 éves múlt, 1-2 óránként kel, most épp rágófogzik.. énis bírom még, de évekig ez brutál...
2018. máj. 28. 12:37
 20/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ezzel is az a baj,hogy a média ,meg a szupergyerekek szuperanyukài elhitetik,hogy az az àtlagos,ha egy gyerek 2 hetes koràtól este 8tól reggel 8 ig standby üzemmódban van Aztàn csalódott az ember lànya,hogy az övé miért nem??!!Szerintem nagyon ritka az ún. "jó alvó" kicsi.Ha oké is hónapokig, utànna ez bàrmikor,bàrmitől borulhat.Én mióta elfogadtam a keléseket,és nem stresszelek rajta,sokkal könnyebb!
2018. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!