Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek 1 éves gyereke még...

Akinek 1 éves gyereke még ébred éjszaka, azoknak mikor aludta át az éjszakàt?

Figyelt kérdés
13 hós lányom minimum 1x ébred(de inkább 3x-4x). Meddig normàlis, hogy nem alussza át az éjszakát? Nektek mikor aludta át az éjszakát? Kérem,hogy csak azok írjanak, akiknek 1 évesen még ébredt a baba. A "kezdetektől fogva átaludta az éjszakát" válaszokkal kíméljetek légyszi!

2018. jún. 28. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

26 hónapos még mindig kel éjszaka.

Volt még talán télen hogy 1-2x végig aludta de most meg rákapott hogy mindig átjön hozzám, bár onnantól meg reggelig alszik.

Hogy mikor alusszák át azt nem tudom, ő születésétől nagyon rossz alvó.

2018. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Általában 3x ébredt a fiam 16 hónapos koráig. Miért pont addig, passz. De egyre sűrűbben csúszott be átaludt éjszaka, azért 11 hónapos kora után néha már megesett, még ha eleinte nagyon ritkán is. (És kicsiként pár hónapig átaludta, de 4-5 hónapos kora után volt, hogy óránként kelt..)
2018. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
3-3,5 éves kora óta alussza végig a kislánxom az éjszakát, vagy max 1x fölkel pisilni, de már alszik is tovább.
2018. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A fiam is mindig kelt. Átlag 1x, de voltak éjszakák amikor 4x is.

Most 18 hónapos és most már egyre több olyan éjszaka van, amikor csak reggel ébred fel (6-7 között).

Nem jöttem rá mi miatt van, az estéink mindig ugyanolyanok. Egyelőre még tejital a vacsi, úgyhogy a pocakját se gondolom oknak.

2018. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Alexa890610 ***** válasza:

Szoptatod még vagy tápszerezed éjjel?

Nekem 13 hónapos koráig 6-7 alkalommal is ébredt éjjel szopizni vagyis inkább csak cumizott rajta.

Aztán egyik napról a másikra befejeztem a szoptatást és a gyerek onnantól kezdve átaludja az éjszakákat.

Már 3 éves és azóta is jókat alszunk minden este.

2018. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Most, 5 évesen úgy néz ki, hogy kezdi átaludni az éjszakákat. De még mindig van rossz éjjelünk. A lányomnál 6 évesen oldódott meg a dolog. Azóta csak extrém esetben kel.
2018. jún. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor áttettük a kiságyát a babaszobába. Sokáig a mi hálószobánkban volt a babaágy, és sokáig jó is volt így. Ébredt ugyan párszor enni a baba, de aztán vissza is aludt. Aztán elkezdett nagyon nyugtalanul aludni. 1- másfél óránként ébredt, és nyöszörgött, és semmi se volt jó. Aztán jött a megérzés, hogy talán már szüksége lenne a saját ki fészkére. Így közelebb került az ágya a bátyjához (nagyon ragaszkodnak egymáshoz), és azóta béke van éjszaka.
2018. jún. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Éjjel még szopizik. Próbáltam neki vizet adni, de nem fogadta el, csak sírt amíg nem kapott cicit. Külön szobája van, ahol van egy kétszemélyes ágy és egy kiságy. Este megszoptatom és beteszem a kiságyba.
2018. jún. 29. 07:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hónapos a lányom. Kb 2 hónapja szopizás után még kap tápszert is elalváshoz a lányom,azóta átalussza az éjszakát. Nem elég már neki a tejcsi. Ha nagyon zavar, hogy még ébred, talán próbáld ki te is.
2018. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Ő már rendesen vacsorázik este 6-kor és még erre szopizik fél 8-kor. Nem az éhséggel van gond, mert sokszor csak felkel, de nem szopizik mindig. Mindigis rossz alvó volt sajnos. Inkább csak arra vagyok kíváncsi, hogy mikor kezdjek el reménykedni, hogy alszunk végre. De a válaszokat tekintve, nagyon vegyes a felhozatal. Mindegy egyszer csak elmùlik ez az időszak, addig meg bulizunk éjjel. ;-)
2018. jún. 29. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!