Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek 1 éves gyereke még...

Akinek 1 éves gyereke még ébred éjszaka, azoknak mikor aludta át az éjszakàt?

Figyelt kérdés
13 hós lányom minimum 1x ébred(de inkább 3x-4x). Meddig normàlis, hogy nem alussza át az éjszakát? Nektek mikor aludta át az éjszakát? Kérem,hogy csak azok írjanak, akiknek 1 évesen még ébredt a baba. A "kezdetektől fogva átaludta az éjszakát" válaszokkal kíméljetek légyszi!

2018. jún. 28. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem konkretan evett ejjel 2-kor (tapszer). Probaltuk leszoktatni, vizet adni, teat, cumi, stb...de akkor 1 ora mulva ismet kelt. Meguntam a sok ostoba jotanacsot es megetettem, amig kérte, hiszen csak emiatt kelt éjjel

18 hosan egyik naprol a masikra magatol abbahagyta. 1x sem kelt utana emiatt többé.

Kitartast!

2018. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem sajna nem csak enni kel fel. Sokszor csak felriad és vissza kell altatni. Na de akkor van remény. Remélem nekem is csak 18 hónapos koráig kell felkelni hozzá éjszaka.
2018. jún. 29. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!