Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mitől aludna nyugodtabban a 2...

Mitől aludna nyugodtabban a 2 èvesem?

Figyelt kérdés

Soha nem volt jó alvó, 15 hónapig szoptattam, addig amiatt kelt . Majd miután arról leszokott, volt egy jobb idoszak ,szépen aludt ejjel.

Most egy ideje nagyon nyugtalan éjjel, olyan hiszti rohamok jönnek rá,hogy elképesztő...

Ordít mindenét

Szinte magán kívül van

A mi szobánkban alszik külön ágyban.

Valami tea esetleg ami ellazitaná?vagy mit javasoltok? Nem soká érkezik a kisteso, jó lenne ha egy kicsit alakulna ez a dolog jobb irányba .


2018. júl. 26. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Saját szoba szerintem megoldaná a helyzetet.
2018. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

2,5 evesem detto.

Szerintem megertek arra, hogy kulon szobaban legyenek.

2018. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltuk a külön szobát, 5napig , csak rosszabb lett a helyzet :( óránként két óránként mentem nyugtatni több kevesebb sikerrel, egy alkalommal 4 órán keresztül tartott a hiszti, üvöltes,akkor azt gondoltam még nincs itt az idő ,hogy külön legyen, ezért vissza költözött a mi szobánkba... Ördögi kör
2018. júl. 26. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy étel allergiája van. Okozhat rossz alvást.
2018. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hiszti éjszaka?De miért?
2018. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát erre én is kíváncsi lennék kedves utolsó!:D tegnapi nap nem narancssárga volt az innivaloja! :)
2018. júl. 26. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!